tifo
26.03.16,05:43
Prosím o radu, čo s tým? Radšej to neotváram, nie som si totiž vedomý, že by som si niečo objednával. Nie je to niečo ako po MS vo futbale v Juhoafrickej republike, kde tiež viacerým ľudom chodili podobné maily, kde pochybná spoločnosť žiadala nejaké peniaze za kliknutie na ich stránku?. Ďakujem
tifo
26.03.16,05:39
Čo s tým môžem urobiť? správu som neotvoril, ale presunul do spamu a odtiaľ odstránil
buchač
26.03.16,05:52
Ty si nepevný...

Ty neotvoríš maill, Ty píšeš niečo o určitej čiastke, Ty nevieš obsah mailu, Ty si mail presunul do spamu, Ty sa mail odstránil....

Ty máš odvahu zadrieť hlúpu (ani sorry nepíšem) otázku ?
Ty máš odvahu žiadať odpoveď ?
arizona
26.03.16,06:05
Prosim ta nezakladaj tristo novych tem s rovnakou otazkou, robis tu chaos! Pokracuj v tejto, zbytok som ti povymazavala,nech to nemyli
misoft
26.03.16,09:15
A v profile - "expert" - ale na čo? Asi na kladenie otázok....
tifo
26.03.16,10:47
Dobrý deň pán Búchac!oceňujem,že ste mi venovali tak vela vášho iste vzacneho casu a podrobne mi odpovedali na moju stupidnu otazku. Nedá mi,aby som vám tento cas a ochotu pomôcť nevrátil. Mail som naozaj neotvoril,ale ta cast vety bola vidiet i z neotvoreneho mailu,ved preto som tsm dal 3 bodky. Mail sa mi neskor po niekoho rade podarilo dat do spamu,a nasledne som spamovu schranku vycistil. To je vsetko. Ak som vam chaotickym počínaním sposobil chaos vo vasom svete, verte,je mi to luto. Praj vam pekne sviatky
profesional
26.03.16,17:15
Otvorením emailu žiadny záväzok vzniknúť nemôže. Takže neotvorenie potenciálne relevantného emailu je blbosť. A ešte väčšia blbosť je jeho vymazanie. Email sa.dá otvoriť aj bezpečnýms pôsobom pre prípad, že by bol zavírený. Hlúposť v tom, že radšej poštu neotvorím, lebo to o čom neviem neexistuje, je do neba volajúce...
tifo
26.03.16,18:39
súhlasím sa vami, že vymazanie mailu bol nešťastný krok. S tým už asi nič nenarobím. Oni sa iste ešte ozvú
misoft
27.03.16,16:09
Trochu zabŕdnem, profesionál:
Pokiaľ viem, že som nič neobjednával, nikde som neklikal a príde nejaký e-mail = nevyžiadaná pošta. Otvorenie, resp. neotvorenie e-mailu (spamu) je vecou držiteľa schránky. Ovšem, niektoré e-maily sú "okorenené" (doplnené" prílohou, ktorá môže (v lepšom prípade) byť zdrojom malware, v horšom prípade trojanom, resp. šifrovacím vírusom. A bay bolo jasné - už existuje vírus, ktorý ani kontrola neodhalí
http://www.zive.sk/clanok/113389/dalsi-vypalnicky-virus-na-scene-zasifruje-cely-disk
V tomto prípade presun do SPAMu je najrozumnejšie riešenie.
Mimochodom, ak by ho chcel predsa otvoriť, musí použiť bezpečný spôsob - jednym riešením je Sandboxie - otvorí sa prehliadač v ňom a potom všetko sa vykonáva v oddelenej časti RAM (bez prístupu k systémovým súborom). Ukončením Sandboxie sa táto časť RAM vymaže (ako keby sa počítač vypol).
profesional
28.03.16,12:30
Alebo použiješ niektorý z bezpečných OS...