daja
14.06.06,12:22
Práve mi doniesol šéf z banky zmluvu o promptných devízových transakciách. Viete mi vysvetliť, čo to vlastne je, načo je to dobré a tak.
Lila
14.06.06,12:06
A čo tak spýtať sa šéfa- však vie čo podpisoval či nie?
Aj mňa by to zaujímalo.
Lila
14.06.06,12:16
Skús si vyhľadať webovú stránku banky, s ktorou ste podpísali takúto zmluvu a tam to určite nájdeš /ale len v prípade, že na šéfa nemáš chuť/. :eek:
daja
23.06.06,05:34
A čo tak spýtať sa šéfa- však vie čo podpisoval či nie?
Aj mňa by to zaujímalo.

To je problém, že ani on nevie čo to je. V banke mu niečo poradili, a on hneď musí všetko mať. Ale keď som to tak študovala, je to zmluva na devízové transakcie, kde sa dajú využívať pohyblivé kurzy devíz - ale len na transakciu nad 20 000 eur - takže túto zmluvu asi nikdy nepoužijem :) a založím do priečinka "zbytočnosti".
Lila
23.06.06,10:55
Myslela som si to. Skús sa mi ozvať, ak robíte hoci aj menšie konverzie.
Poradím a určite budete spokojní.:) Nehovoriac o Tvojom šéfovi, ktorý by ťa mal zato patrične finančne pochváliť!
chudaska
23.06.06,11:15
Ja robím aj menšie úhrady cez stránku www.akcenta.sk aj .cz, máme s nimi zmluvu, kurz je vždy výhodnejší a aj poplatky sú nižšie. Nechcem robiť nikomu reklamu, len chcem poradiť.
daja
23.06.06,11:17
ďakujem, Lila, konverzie nerobíme veľmi často, ale keď budem potrebovať určite sa ozvem. Len raz sme robili vačšiu konverziu a šéf hneď musí prísť s nejakou zmluvou.
Lila
26.06.06,05:38
Daja, s tou zmluvou si nerob starosti, veď tá Vás k ničomu nezaväzuje.
Keďže máte takúto zmluvu s bankou, tak šetríte na kurze, ale zďaleka nie toľko, koľko môžte ušetriť s .....:)
A dokonca tu Vám poplatky preplatia- čiže žiadne poplatky a pri
konverzii máte peniaze ihneď !

/Viem, že Akcenta peniaze prevádza 2 pracovné dni/