hela
14.06.06,12:49
Stiahla som si univerzalny formulár na RZZP zo stránky novézdravotníctvo.Vyplňujem typ S, s prílohami SA a SB. Keď už mám vyplnené tlačivá pri riadku S 31, a S 33 mi nenatiahne údaje z typov SA a SB. Vypisuje mi NaN. Viete mi poradiť čo robím zle?
Ďakujem všetkým za rýchlu odpoveď
Hela
katkaj
14.06.06,10:54
Stiahla som si univerzalny formulár na RZZP zo stránky novézdravotníctvo.Vyplňujem typ S, s prílohami SA a SB. Keď už mám vyplnené tlačivá pri riadku S 31, a S 33 mi nenatiahne údaje z typov SA a SB. Vypisuje mi NaN. Viete mi poradiť čo robím zle?
Ďakujem všetkým za rýchlu odpoveď
Hela

No vychádza mi to že tam nemáš v tých listoch SA a SB vyplnené kolónky o výške poistného. Skús si prekontrolovať či máš v listoch SA a SB všetko vyplnené, pretože na list S to berie údaje z SA a SB
Palino
14.06.06,11:07
Treba doplniť aj 0, ak nie je napr. v SB odd.I žiaden príjem.
hela
14.06.06,11:55
V SA mi správne vyrátal aj nedoplatok na poistnom, v SB mám samé 0, totiž bol konateľom aj zamestnancom.Ak to nechám programom kontrolovať, vypíše mi, že nenašiel žiadnu chybu, a predsa to na tom r. S 31 a S 33 nevyplňuje.
katkaj
14.06.06,12:01
V SA mi správne vyrátal aj nedoplatok na poistnom, v SB mám samé 0, totiž bol konateľom aj zamestnancom.Ak to nechám programom kontrolovať, vypíše mi, že nenašiel žiadnu chybu, a predsa to na tom r. S 31 a S 33 nevyplňuje.

Skús si ešte raz prejsť to tlačivo SB či tam máš všetky dátumy správne že odkedy dokedy bol SZČO a skús to všetko ešte raz preklikať. Pokiaľ tam sú všetky údaje správne tak to ráta v poriadku
hela
14.06.06,12:54
Už som skúsila všetko, nakoniec som to kompletne odinštalovala a nainštalovala odznova.A čuduj sa svete, teraz to mám tak isto vyplnené ale mi vyrátal aj chýbajúce riadky. Ďakujem pekne za Tvoj drahocenný čas.Ako vidíš môj počítač občas robí čo sa mu zachce a nie to čo od neho chcem ja.Pekný deň.
Hela