pipo
14.06.06,13:02
Chcel by som sa spýtať či je pravda, že sa môže hnojiť olejom použitým na vyprážanie(napr. rezňou) a ako často.
Tweety
14.06.06,11:37
Chcel by som sa spýtať či je pravda, že sa môže hnojiť olejom použitým na vyprážanie(napr. rezňou) a ako často.
Olejom som ani neskúšala, ale zato kávovou usadeninou pravidelne prihnojujem kvetinky v záhrade.
Manual
14.06.06,18:56
Chcel by som sa spýtať či je pravda, že sa môže hnojiť olejom použitým na vyprážanie(napr. rezňou) a ako často. Podstata hnojenia je dodať rastlinám základné prvky N P K a mikroprvky. A silne pochybujem, že prepálený olej takéto niečo obsahuje. Navyše olej je mastný zamastí pôdu a bude zabraňovať prirodzenému vsakovaniu a odparovaniu vody, a keď to nefunguje, tak je to pre každú rastlinu hotová katastrofa. A odkiaľ máš takýto nápad ???
Pekný večer...:)
durisovad
14.06.06,19:47
Myslim, ze olejom (a zvlast prepalenym) sa da akurat tak "pohnojit" spodna voda. Este som nepocula, ze by take nieco bolo osozne, skor naopak.
pipo
15.06.06,06:20
Mne sa to tiež nezdá, ale robil to švagrov otec. Používal to na broskyňu a tá mu celkom pekne rodila. Možno z toho oleja vykapali všetky hávede pri koreni broskyne-))