Eva Zápachová-Ševčíková
31.03.16,06:36
Objednaná firma urobila kamenný koberec na ktorom sa objavili po roku hrdzave škvrny a celý sa odul a praská...čo s tým, kde sa obrátiť?
marleau
31.03.16,05:29
Nuž praskajúca fúgovačka na obladačkách tiež nemusí byť problém murára, ktorý obkladal. Dokonca ani toho, kto robil podklad pod obkladačky.
...firma t.j. dvaja ľudia...stretám sa s tým často, že potenciálny zákazník čaká pri návšetve u mňa viacpodlažnú administratívnu budovu, výrobnú dielňu ako nadnárodná spoločnnosť, uvítací ceremoniál, snáď aj švédske stoly non stop k dispozícii, ale to by musel niekto zaplatiť, ten niekto je vždy zákazník v cene a ak príde k prejednaniu ceny, tak niekedy aj zadarmo sa mu zdá byť drahé....len toľko k spojeniu firma= dvaja ľudia
Eva Zápachová-Ševčíková
31.03.16,07:14
načisto vyčerpávajúca odpoveď...
ja nič neočakávam od firmy-dvoch ľudí, ale prácu za ktorú som ja zaplatila nemalú sumu...a nevydržala ani pol roka...a zdula sa...
a tiež ako som sa dozvedela neskôr, že jeden z tých dvoch ľudí, majiteľ tej firmy má VŠ odevného zamerania...a potom to tak vyzerá...
a že ja musím celú podlahu odstrániť na svoje náklady a dať urobiť novú...to my kto zaplatí?
marleau
31.03.16,10:38
Ja to zaplatím.
Aká otázka taká odpoveď. Miesto treba vidieť, to nie je len tak, odutá podlaha a čo s tým?
JAJA11
01.04.16,08:40
treba sa obrátiť na toho, kto vám to spravil.... buď vám dokáže, že je to vaša vina, alebo to bude musieť opraviť na vlastné náklady ..... reklamáciu by som zaslala písomne, doporučene, aby som mala o tom doklad