brčko
31.03.16,08:14
Berú sa dni tzv. P-čka = sprevádzanie člena rodiny ako odpracovaný deň pri výpočte nároku na dovolenku?
-----
vid § 144a Zákonník práce
- v ods. 1 písm. a) sa píše, že prekážky v práci sa berú ako odpracované, až na výnimky uvedené v tomto § a v ods. 2 ani 3 nie je uvedené, že sa sprevádzanie berie ako neodpracované ako napr. PN, očr, rodič.dovolenka
Tweety
31.03.16,07:15
ÁNo, berú sa do nároku na D.
brčko
31.03.16,08:21
dakujem, Sa ma pýtala jedna mamička a má to hraničné, ak by sa nerátali, nemá nárok na pomernú dovolenku, len D za odprac.dni. Dúfam, aj mzdárka tak bude rátať.
Tweety
31.03.16,08:36
v zákone to medzi tými, čo sa nepočítajú nie je
brčko
31.03.16,08:44
A ak potrvá pp do 30.4.2016, kolko môže mať max. p-čiek, viem, že sa čosi v tom menilo, no v zákone je najviac 7dní, no ako je to v praxi? podla smernice?
Tweety
31.03.16,08:55
áno, môže to byť upravené, pretože ZP dovoľuje krátenie v § 141 (6) Zamestnávateľ môže určiť, že ak pracovný pomer zamestnanca vznikol v priebehu kalendárneho roka, pracovné voľno s náhradou mzdy z dôvodov uvedených v odseku 2 písm. a) prvom bode a písm. c) prvom bode sa poskytne v rozsahu najmenej jednej tretiny nároku za kalendárny rok za každú začatú tretinu kalendárneho roka trvania pracovného pomeru. Celkový nárok podľa prvej vety sa zaokrúhli na celé kalendárne dni nahor.
brčko
31.03.16,09:12
dík, vidíš, tam som až nečítala :(
takže jedna tretina z 7 zaokrúhlená nahor je 3dni za 4mesiace. Ale hops! Tam sa píše, ak vznikne pp v priebehu kal. roka, nie ak končí. Z toho mi vyplýva, že takto má aj tak nárok na celý, ak by čerpala. Asi preto, aby s tým neboli spätne problémy, ak by niekto čerpal. Ona čerpala 3dni, tj. v každom prípade je to ok. Len už som chcela si to zaktualizovať. Dakujem.
Tweety
31.03.16,09:18
áno, ak vznikol v priebehu roka, takže ak by aj vyčerpala 7 dní, je to v poriadku