Peter4321
31.03.16,11:37
Dobrý deň,

ak by Vás to neotravovalo, chcel by som sa Vás opýtať jednu otázku.
Na internáte máme miestnosť, ktorú by sme chceli využiť na prípravu a výdajaj pizze, prípadne iných jedál rýchleho občerstvenia. Potreboval by som vedieť, na aký učel užívania treba zmeniť daný priestor, resp. kde nájdem možnosti na aké účely sa dajú urobiť zmeny užívania priestorov, aby sa v nej mohli pripravovať pokrmy?
Ďakujem veľmi pekne
misoft
31.03.16,15:05
Ste vlastníkmi internátu? Nie? Tak toto si musíte vybaviť s majiteľom/správcom internátu. Vy sami nemáte žiadne právo vykonávať akékoľvek úpravy, zmeny miestností.
Ak toto chcete mať, musíte ísť cez vedenie internátu a tí nech potom vybavujú zmeny.
Peter4321
01.04.16,06:00
Ďakujem za odpoveď :)
Nie som vlastníkom nehnutelnosti a to že takéto úpravy môže vykonávať vlastník nehnutelnosti, na to určená osoba, alebo ten čo má splnomocnenie (čiže teoreticky aj ja), tak o tom som informovaný.
Skôr ma zaujímalo, že keď tam chcem vyrábať pokrmy (ako napr spomínanú pizzu), tak či niekde nájdem zoznam na aké účely sa dajú priestory využívať. Resp. keď je ten priestor klasifikovaný ako ,,bufet,, tak by to malo byť OK?
Ďakujem :)
Mária27
01.04.16,07:33
Je to dosť zložité a upravené viacerými predpismi. Pozri si najskôr Zákon č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, napr. § 26