marsellko
15.06.06,05:31
V predchadzajucom prispevku ste mi velmi poradili, preto dalsie otasky smerujem na tuto temu a namiesto zivnosti sa posnazime fungovat ako s.r.o.
:confused: ked tuto spolocnost zakladame dvaja spolocnici s 50% podielom a my dvaja tam budeme hlavny tvorcovia softveru.tak ako spolocnici a ja ako konatel mame s s.r.o. spisat autorsku zmluvu?lebo zivnost je len na distrib softveru na zaklade zmluvy s autorom a tam sme to mali spisat.

:confused: Neviem sa dostat s tohto zacarovaneho kruhu.Neviem co mam zalozit aby som sa mohol programovat a nas softver aj predavat.

:confused: A dalsi ludia co napr. pre zaciatok zamestnam na dohode o brigad.praci tiez musia podpisat ze mi davaju autorske prava?

:confused: preco ja ked programujem uz 4.r pre jednu sro som este ziadne prava firme nedal.

Poprosim vas aby ste mi urobili v tomto trochu prehlad a co musim splnat a vybavit pre fungovanie.
a poprosil by som vas keby niekto viete ako ta autorska zmluva s s.r.o ma vyzerat kde by som ju nasiel.a ak by ste mali aj vzor spolocenskej zmluvy velmi by som ho privital.

Velmi pekne dakujem za rady.