azorek22
31.03.16,18:17
Zdravím. Otec má už asi 15 rokov arytmiu srdca, neliečil sa, vždy mu to nejako prešlo, lieky užíva asi len posledný rok, kedy to máva častejšie. Pred dvoma týždňami bol na pohotovosti, dostal infúziu. Po infúzii prekonal slabý infarkt. Arytmia prešla a prepustili ho z nemocnice. Po vyšetreniach sa rozhodlo, že ide na operáciu. Objednali ho až na máj. Tento pondelok arytmiu dostal znova a šiel na pohotovosť, opäť ho vzali do nemocnice. Dodnes mu arytmia neprešla a doktorka mu povedala, že zajtra ide domov. Vraj mu povedala, že to je normálne a ľudia to mávajú, že to bude mať až do operácie. Máte s tým niekto skúsenosti? Je to podľa vás normálne, že ho s arytmiou z nemocnice prepustia? Je normálne, že ho na operáciu objednali pred dvoma týždňami až na máj?
Anika61
31.03.16,16:41
Zrejme normálne,... tiež mám arytmiu a nedokrvuje mi srdce zistili... bola som s týmto prvý krát v januári a na vyšetrenie som objednana 5.4....aj ja som sa čudovala ....tak zrejme to je bežný postup.Predpokladám,že otecko užíva lieky a nemlo by mu hroziť nejaké riziko...,isto vás lekár poučil
azorek22
31.03.16,17:02
ďakujem za odpoveď. To vás ešte dlhšiu dobu nechali čakať... Lieky má, má však po nich veľmi nízky tlak, kvôli čomu je mu stále slabo.
buchač
31.03.16,17:53
Hm...

1. Mám
2. Je
3. Je

Nemá význam sa nejak rozpisovať, ide totiž od prípadu k prípadu...od pacienta k pacientovi, každý je iný a každý inak zareaguje na liečbu a záleží aj od rôznych ďalších okolností.

Taká poznámočka na okraj.
Foter vie roky o arytmii a neliečil sa ? Čuduješ sa (čuduje sa otec) teraz následkom ?

Ja sa teda veru nečudujem...a ďalších poznámok sa radšej zdržím.
Anika61
31.03.16,18:04
Prajem vám aby všetko dobre dopadlo a skoré uzdravenie.....áno aj ja mám jedny lieky no nemôžem ich vôbec užívať,lebo aj bez nich mám tlak 90/60
buchač
31.03.16,18:10
Môžem vedieť, o aké lieky sa jedná ?
Anika61
31.03.16,20:16
buchi :-) mňa sa pýtaš??..ja mám Talliton
buchač
31.03.16,20:40
azorek22
01.04.16,15:46
Dakujeme. Vam sa to uz blizi.. nech vam to dobre dopadne