Radka Žižková
01.04.16,08:14
mám už 4 deň častú stolicu / cca 6x za deň/ nie však hnačku,ale normálnu s kúskami hlienu a dosť veľké množstvo, bolestivý konečník, zdá sa mi, že po každom jedle čo zjem. Varím si dietne jedlá užívam čierne uhlie aj probiotiká Laktobacily 9, ktoré mi poradili v lekárni, pijem čierny čaj a čaj na črevá a žalúdok. Prosím o radu. Vďaka
evuš
01.04.16,06:16
Navštív lekára...
Radka Žižková
01.04.16,06:19
ten mi zrovna predpíše to čo som si kúpila :-(
buchač
01.04.16,06:21
Sto bodov !

...a ak niekto ďalší napíše príspevok, o čo i len o jednom slove, tak ho (teda aspoň ja) potrebné považovať za všetko možné, len nie za normálneho.
======================

Radka Žižková (Dnes 09:19) ten mi zrovna predpíše to čo som si kúpila :-
---------------------------------
Ako vieš ?
Ty si lekárka ?

Ale šak sa správaj podľa hesla ....." Vždy je lepšie posrať podľa svojho, ako Ti poradia druhí ! "

Niekto by pozdravil ...Dovidenia, Dopočutia...
Ja pozdravujem.........Doposrania !
veronikasad
01.04.16,06:22
Pýtaj sa na kolonoskopiu, nie je to nič príjemné, ale dá sa zvládnuť.
Xanti
01.04.16,06:46
Odborný lekár gastroenterolog .. možné ochorenia.. ulcerozna koliltída, crohnova nemoc, celiakia ... a prepáč to čo poradili v lekárni, podla môjho ti nič nepomôže. Treba odborné vyšetrenie, kolonoskopiu, rektoskopiu...
A upozornujem, ak budeš googliť choroby, každý má iné príznaky to len aby si si nepovedala, že nemám toto nemám toto tento príznak ani tento, tak to nemôže byť tá nemoc ... môže holka môže.
Šupom k lekárovi.
Anika61
01.04.16,08:24
Radka skús repikovy nesladený čaj,alebo čaj z listov orecha prípadne z nátržnika husieho/kupis v lekarni /popijat 3×denne...jeden deň len suchare a tekutiny,postruhane jablko nechaj postáť kým troška ohnedne a zjedz-vycisti črevo,potom na druhý deň si uvar ryžovo-mrkvovu polievku -ryžou nechaj skoro rozvarit a mrkvu postruhaj,...na boľavy konečník použi Pityol masť,samozrejme po v.stolici na umyty....ak ti to ani po dvoch dňoch neprejde tak určite treba ísť k lekárovi-tak ako písali všetci predtým
JAJA11
01.04.16,08:31
ja osobne by som sa nepýtala :-) stačilo mi .... ale ak problémy pretrvávajú, a 4 dni je už dosť dlho, treba ísť k lekárovi, ktorý na základe vyšetrení určí ďalší postup liečenia .... zanedbanie takýchto problémov môže viesť k ešte väčším problémom ......
Žabinka
01.04.16,08:47
ako zážitok to ozaj stačí..;) ja som na vyšetrení zistila, že nič vážne mi nehrozí, diagnóza ulcerózna proktitída.. odvtedy sa mi problém vráti 1- max. 2 krát ročne v trvaní problémov cca 3-4 týždne.. ale riešim to svojpomocne, diéta, čierne uhlie, čaj bylinkový , čierny, minerálka, tvaroh, čistý jogurt, kuracie mäso.. a z liekov čípky salofalk, probiotiká, čierne uhlie..
BXLmiami
01.04.16,10:28
Mňa toto dlhodobe fascinuje-problémy 4 dni,ale piatok a weekendová pohotovosť je čas na riešenie.
Katy a R
01.04.16,10:41
nuž ktovie aké dietne jedlá si to varíš - ale zjavne ti nerobia dobre ... čo tak cez víkend trošku pohladovať (koľko vydržíš, max troška ryže) .. A repík tiež nie je na zahodenie (podľa mňa výborný) - aj na pitie, aj na sedavý kúpeľ ... a potom hajde k lekárovi .
Ak si ale myslíš, že tvoj lekár ti nepomôže ... tak neviem - je to tvoje zdravie . pochybujem, že cez net dostaneš zaručenú info, že ktorá zázračná tabletka ti už aj zaberie a pomôže;)
BXLmiami
01.04.16,11:32
:-) štvrtý deň,to je od Veľkonočného pondelka.
Katy a R
01.04.16,11:34
a ktovie, čo všetko sa "pojedlo" ;)
Anika61
01.04.16,16:11
Ešte pár krát som si prečítala otázku....a veru nenachadzam v tom logiku :-)....lebo ak niekto sa dietne stravuje nemôže potom "kandiť"6× denne... normalnej"stolice-veľké množstvo...to si buď pred tým nemala v.stolicu 2 týždne....alebo sa vôbec nestravujes dietne...ale naopak ješ neprimerané množstvo potravy...lebo cca po dvoch dňoch diety by to črevo už bolo poloprazdne....