Viiila76
01.04.16,12:12
Nieco som sformulovala, mohli by ste mi to odobrit? Dakujem.

1. Zamestnanec sa zaväzuje vykonať v dohodnutej dobe špeciálne montážne práce na kanalizáciách a vodovodoch na realizovaných stavbách v Západoslovenskom kraji vo funkcii montážnik, podľa pokynov konateľa.

Montážne práce bude zamestnanec vykonávať podľa potreby, pričom bude kontaktovaný telefonicky najneskôr dva kalendárne dni vopred. Zamestnanec sa dostaví do sídla firmy, odkiaľ bude prevezený na stavbu. Po ukončení potrebnej práce v ten deň bude prevezený naspäť do sídla firmy.

2. Dohodnutý rozsah vykonanej práce závisí od potrieb a je najviac 350 hodín v kalendárnom roku.
Montážne práce bude zamestnanec vykonávať podľa potreby v 8 hodinovej prevádzke.
Miestom výkonu dojednanej činnosti je sídlo spolocnosti.

3. Dohoda sa uzatvára na dobu určitú od 26.04.2016 do 31.12.2016.

4. Odmena za vykonanú prácu je 13 €/hod + pohyblivá nenárokovateľná suma.
Odmena bude vyplatená len v rozsahu skutočne odpracovaných hodín, podľa odsúhlasenej dochádzky, vždy mesačne pozadu, najneskôr posledný deň mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom zamestnanec prácu skutočne vykonal. Táto odmena môže byť primerane znížená, pokiaľ práce nebudú vykonané podľa pokynov konateľa.
maka11
04.04.16,12:34
ja by som dala že: vykonávať podľa potreby zamestnávateľa, o čom bude zamestnanec informovaný najmenej dva dni dopredu... ale to je kozmetická vec. skôr by sa mi tam žiadalo špecifikovať podľa čoho sa bude vyplácať pohyblivá nenárokovateľná suma.. toto vyjadrenie mi príde vágne... raz mi bolo niečo podobné vytknuté počas kontroly.
avalik
04.04.16,16:06
z toho ako je to popisane, mi to vychadza na dohodu o pracovnej cinnosti a nie na dohodu o vykonani prace