Helena G
02.04.16,00:25
Ak som dostal rozhodnutie,ze som v r 2013 podla Dp 2012 mal platit povinne poistenie a pracovnicka soc.poist mi neprevzala prihlasku lebo ma zle posudila co teraz.?Posudila ma ako osobneho asistenta pritom nikdy som nim nebol ani prihlaseny. Urychlene som v 3(2016 dlh zaplatil.Mam podat niejake vyjadrenie? A co ak budu penale? Ako dokaz mam iba to, ze som platil dobrovolne poistenie.V roku 2013 bolo vela zmien nerozumela som tomuNaposledy upravil Helena G : Dnes o 01:33 Dôvod: V prilohe Dp 2012 pre soc.poist som omylom zadala prijem vydaj ako Szco, ale riadok c. 6 bol prazdny
veronikasad
02.04.16,05:27
Priloz str.3 a str.12 DP. Na takto poloxenu otazku sa odpovedat neda
Katy a R
02.04.16,20:26
strašne komplikovane napísané ....
Zle si si vyplnila prílohu DP (riadky týkajúce sa asistencie) - a preto ti vtedy nevzali prihlášku - keďže ťa považovali za asistenta? a neskôr sa na to prišlo - a vydali rozhodnutie (vyčíslili) - aj si už zaplatila? všetko?
podľa mňa nič viac netreba - ale poriadne si prečítaj pre istotu poučenie - že čo tam píšu. samozrejme odložiť dobre doklady o platbe.

Dobrovoľné poistenie s tým vôbec nič nemá;)
veronikasad
02.04.16,20:46
Ak sa nahodou prihlasil ako dobrovolne poistena osoba a platby poslal pod tymto VS, nedaju sa preuctovat na povinne poistenie szco.
Katy a R
02.04.16,20:51
však píšem, že DP s tým nič nemá;) - mal dobrovoľné poistenie (aspoň tak píše) .. ale ktovie, že či som správne porozumela reči jeho kmeňa?
veronikasad
02.04.16,20:55
Poriadne skomolene zadanie, na to sa neda odpovedat