tamara73
02.04.16,10:51
Ahojte.Chcela by som zacat podnikat v predaji damskeho panskeho ale hlavne detskeho oblecenia..mozte mi poradit velkosklady?Ake mate skusenosti a ako to funguje?dakujrm pekne
arizona
02.04.16,10:42
1, NEZAKLADAJ duplicity!!!! Naco jednu otazku zadavas 3x? Precitaj si pravidla Porady a naporusuj ich.
arizona
02.04.16,10:44
2, Nic v zlom,ale necakaj, ze ti niekto poradi,ak pozna dobre sklady,ved si konkurencia...na googli najdes vsetko,len sa treba posnazit ...
tamara73
02.04.16,17:24
:D:D:D:D
danka.kk
03.04.16,08:46
Necakaj tu žiadnu pomoc tu ta,akurát tak zhodí Arizona,lebo ona je najmudrejsia a nad nu tu neni a ešte ti pridá zopár výkričníkov,aby sa uistila aká je tu dôležitá a potrebná..ono sa,to tu iba volá PORADA, ale v skutočnosti je to stránka na ktorej si niektorí ľudia zvyšujú svoje ego tupimi odpoveďami.a ozaj neviem či to aj ty prežiješ moja, ale ja,som získala potrebné informácie napriek tomu,že tebe sa nepáči,keď si tu ľudia radia.A nezabudni Buď PRIATELSKA základné heslo porady.
arizona
03.04.16,10:34
mimotemy
"danka.kk
Necakaj tu žiadnu pomoc tu ta,akurát tak zhodí "Arizona,lebo ona je najmudrejsia a nad nu tu neni a ešte ti pridá zopár výkričníkov,aby sa uistila aká je tu dôležitá a potrebná..ono sa,to tu iba volá PORADA, ale v skutočnosti je to stránka na ktorej si niektorí ľudia zvyšujú svoje ego tupimi odpoveďami."...
danka.kk, ci tamara73 /odpovedam obom,lebo obe ste zadali podobne temy,aj som obom podobne napisala/. Ak vas moja odpoved natolko nastvala, ze si poviete,ze "kaslem na vsetkych,aj na tupe odpovede z Porady,aj od protivnej arizony,poradim si sama", tak moja odpoved,mala zmysel.
Mojou odpovedou som nikoho nezhodila,len som bola realna...mozno raz pochopis...

Nie je to z mojej hlavy,ale stare cinske prislovie hovori, ze "Daj niekomu rybu a nasýtiš ho na pár hodín. Nauč ho chytať ryby a nasýtiš ho na celý život." ;) Snad pochopite,ako som to myslela.
Zial, to je dnes realita.Ti sikovnejsi sa snazia poradit si sami,ti ostatni cakaju, co im kto ponukne na striebornej tacke. A pokial ti druhi cakaju,ti sikovnejsi ich predbehnu. Nie kazdy moze byt podnikatel,aj o to sa treba posnazit,aby podnikanie cloveka uzivilo,aj posunulo dalej.
Celkom fajn blog, stoji za precitanie : http://blog.nukulu.com/2014/02/02/nauc-niekoho-chytat-ryby-len-keby-este-tak-chcel/


danka.kk , kazda web stranka ma "protivnych" a podla teba premudrelych moderatorov,ktori sa snazia svoju stranku udrzat prehladnou,aby posluzila stovkam, ci tisickam ludi... A taktiez, kazda stranka ma svoje pravidla, ktore treba dodrziavat,aby stranka plnila svoj ucel. Co je na tom zle? Je to uplne bezne a aj pytajuci sa, by mal mat trochu ucty k ludom, ktori su mu ochotni poradit. Co vidis zle na tom, ze som tamaru73 upozornila na to,aby nezadavala svoju otazku 4x,ale ze staci len raz? Premudrelost? Nie! Len snaha,aby sa ludia na Porade lepsie orientovali,aby Porada sluzila svojmu ucelu...


A neodpustim si na zaver...ak sa ti odpovede na Porade zdaju tupe,mozes aj ty sama prispiet svojimi vedomostami a radit mudrymi radami ostatnym. Budeme len radi .-)
danka.kk
03.04.16,10:57
Milá moja Arizona ja podnikám 15 rokov a ver, že sa snažím viac ako.si.to.ty len vieš predstaviť o tom svedčí aj fakt,že na net sa prihlásim iba ak je.to nutné a netravim na ňom celý rok.a čo.sa.týka mojich príspevkov áno ak budem mať tú možnosť poradím a veľmi rada.Ak neviem odpovedať a pomôcť, tak.sa nevyjadrujem.To.,že Tvoja odpoveď na moju otázku bola. MIMO TEMY svedčí aj fakt,že sa mi dodávateĺ ozval.v súkromnej správe,aby si.to.ty nemohla rozoberať. A týmto moju debatu na Porade ukoncujem,lwbo musím pôsobiť aj domáce práce nakoľko.som.vyvážená ako.každý správny podnikateľ,ktorý pracuje denno denne a nemá.čas vesedavat na nete.pekný slnečnú nedeľu.
buchač
03.04.16,10:59
Pfúúúú arizona....že jaká slušná odpoveď...;) :D :D :D