igoo
02.04.16,23:25
ahojte..potreboval by som poradit ohladom elektrickeho auticka (toho co v nom moze dieta sediet)...kupil som el. auticko od jedneho muza cez bazos.sk.. ten mi povedal ze auticko je ok ze je cisto nove nepouzite v krabici..tak som uz nic viac nepotreboval vediet...auticko doslo hned na druhy den...zaplatil som sumu 135+6 eur kurier....celi nateseny aj s dcerkou (lebo na ten den sme obaja cakali mesiac)...auto som hned zacal skladat lenze krabica nebol original iba kartonova krabica s jeho adresou ale priezvisko zoskrtal ze sa nedalo zistit co tam je...potom pozeram nikde ziaden zarucny list..nikde ani manual na postavenie auticka...niektore igelity boli potrhane(otvorene) no ale ked som uz konecne poskladal auticko..zistil som ze nemam kluce od auticka...tak som vsetko prehladal...nakoniec som zavolal tomu chlapovi a ten nezajem...potom mi zavolal az vecer ze ma pre mna kluce. ze mi ich moze nechat na pumpe..alebo mi ci hda osobne alebo posle postou..tak ja ze osobneaby mi ich dal povedal ze mi ich dovezie ale az neskoro v noci..no cakal som cakal ale nic....co mam robit ako postupovat..zistil som si jeho meno,adresu,vsetko..dokonca klamal aj ohladom svojej adresy(uviedol adresu svojho penzionu).

ps..zarucny list to nema to ma hned odfajcil kedze som to kupoval cez bazar...

PS2..este som zabudol dodat ze auto je plne nefunkcne ci s klucom ci bez neho..dal som si to zistit u odbornika (znameho)co sa venuje celucicky svoj zivot okolo elektroniky(ako PC,auta,plošaky,tv atd..)


za vsetky rady dakujem ak dajake budu
buchač
03.04.16,05:23
Hm...pri použití Tvojich výrazov ?

Od začiatku čítania to bolo jasné.

P.S.:
Toto by som považoval za nie odfajč.
Ty si mu krásne od začiatku pekne fajčil.

P.S. 2:
Nové auto s 2 ročnou zárukou je lacnejšie.
http://elektricke-vozidla.heureka.sk/toyz-elektricke-auticko-aero-modre/specifikace/#section
kopretinka
03.04.16,05:51
moja rada:
1.googliť predtým,ako niečo kúpiš
2.vypisovať na poradu pred nákupom
3.kupovať v obchodoch,nie na bazoši