Darcy B
03.04.16,21:25
Dobry vecer,

dnes som zakupil par domen, teda som si myslel, ze kupujem domeny. Ukazalo sa vsak, ze sa jedna o subdomeny. Tzn. ze predajca ma zaregistrovanu jednu domenu 2. triedy, presnejsie "eu.sk", na ktoru podla poziadaviek vytvori domenu 3. triedy - subdomenu, napr.: cokolvek.eu.sk. Domenu 2. triedy (napr.: eu.sk) samozrejme nie je mozne vratit, pretoze ju poskytovatel dava registrovat v podstate tretej osobe, co je slovensky spravca domen, tam to chapem. Ale domenu 3.triedy vlastni predajca a on tam dohadzuje domenu 3. triedy (to "cokolvek")

Takze sa chcem spytat, ako to je s vratenim takejto elektronickej zalezitost, ktora bola kupene cez stranku predajcu. Je narok na vratenie do 14 dni.

Zatail som nemal moznost komunikovat s predajcom, kedze je nedela vecer, ale chcem mat v tom jasno, v pripade, ze by robil problemy.

Citim sa podvedeny, pretoze sa tato domena 2. triedy ponuka medzi domenami 1. triedy a ja ako laik som to zistil, az po dikusii s profesionalmi s oboru.

Dakujem za odpoved.
ivka70
03.04.16,19:27
A preco si diskutoval az po zakupeni?
Darcy B
03.04.16,19:37
Moja chyba, ale ako som mohol vediet, ze sa medzi domenami moze predavat subdomena...? Jedna jedina a len tento jeden poskytovatel ju ponuka... Po zakupeni som posielal nazov domeny kamaratovi, ktory sa vyzna a riesi mi web a ten ma oboznamil so situaciou...
Darcy B
03.04.16,19:39
Dokonca mi bola ta domena navrhnuta, kedze povodna .sk, ktoru som chcel, bola obsadena...