Mona Lisa
04.04.16,09:26
Poznáte resp. je niekto z účtovníkov alebo účtovných firiem registrovaný v SAÚ. Ak o nich niečo viete budem povďačná za info. Ďakujem.
Dav
04.04.16,07:34
Mám silné podozrenie, že objavili miesto na trhu, kde sa dajú nachytať ľudia. Zakladatelia sa na verejných fórach vôbec neangažujú v prospech účtovníkov, nemali jedinú pripomienku na stránke finančnej správy na FB, kde sa veľa vecí, ktoré nás trápia, riešilo a vyriešilo. Ak sú osoby, zaangažované v občianskom združení Slovenská asociácia účtovníkov tie isté,ktoré sa dajú dohľadať v obchodnom a živnostenskom registri a v registri uzávierok, tak jednoznačne ide iba o voľné miesto na trhu a členské príspevky. Žiadna pomoc účtovníkom, žiadna angažovanosť na fórach....
Marek Stajanča
04.04.16,16:21
Naša firma sa zeregistrovala a moje informácie (nie sú oficiálne, lebo nie som konateľ, iba informovaný zamestnanec) sú také, že to má už po mesiaci dobrú podporu u účtovníkov.
Ťažko hodnotiť, keď podľa stránky iba začínajú a tvoria členskú základňu, ale podľa nášho konateľa to má budúcnosť už z dôvodu, že funkcionárov nemajú, ale sami členovia si ich budú voliť neskôr spomedzi seba. Také niečo na SK nebolo a asi ani nebude.
Poznám osobne 4 účtovníkov, ktorí sú už členovia, ale zatiaľ si chvália komunikáciu v rámci združenia, ale hodnotiť si to neodvážia, lebo ešte nie je čo hodnotiť.
Hovoria, že sa členmi stali práve z dôvodu, že to čo na stránkach píšu má hlavu a pätu a chcú byť pri tom keď sa to bude meniť.
Podľa všetkého, majú vcelku dobrú "politickú" podporu v NRSR medzi stranami a podnikateľmi. Ako som nakúpil, tak predávam.
Dáša_
04.04.16,16:44
keď to tu tak čítam - nemali by sme si urobiť zväz účtovníkov Porada? :D :D Teda vlastne, nemáme ho už dávno neformálne založený????,
Dáša_
04.04.16,16:49
no, ešte na konci februára si sa registroval "V posledných dňoch ma pár kolegov informovalo o vzniku www. sau . sk Zaregistroval som sa, ale už je z vás niekto členom? Na stránkach to vyzerá pekne, ale skúsenosti očakávam až po mojom prijatí za člena.
Ak je niekto z vás členom, prosím napíšte svoju skúsenosť. Ďakujem " a dnes si už iba zamestnancom a tak nemáš oficiálne informácie.... Nemohol by si aspon zjednotiť bájky, ktoré nám predkladáš????
Marek Stajanča
04.04.16,16:55
Vtedy som registroval našu firmu (na pokyn šéfa) a preto som sa tu pýtal, tiež som overoval.
Dnes som dal info, ktoré viem. Tak mi prepáčte, že som sa pýtal a dokonca aj zapojil. Už držím keks.
avalik
04.04.16,17:06
avalik
04.04.16,17:17
je velmi zaujimave, ze isty Marek Stajanca ma rovnake telefonne cislo ako je kontaktne tel. cislo uvadzane na stranke SAU, urcite je to len zhoda mien s poradakom, ktory tu pise ako informovany zamestnanec ;)
Dav
04.04.16,17:39
Veď práve. Nevzišlo to z tých, kto sa tu od 2004 snažia a radia.
Dav
04.04.16,17:40
je aj zamestnanec, aj informovaný :D
Dáša_
04.04.16,18:17
a zaujímavé, jak dokáže vždy odsledovať každý komentár, respektíve otázku, čo sa asociacie týka :D
profesional
06.04.16,13:47
Tak ja sám za seba zvažujem založiť Medzinárodnú asociáciu kapitalistov telom aj duchom (MAKTAD). Len sa obávam, či nebudem jediným členom. :-)
Ing. Ľubomír Janoška
06.04.16,14:31
:profesional
aspoň ponúkaš nejaké funkcie?
Dáša_
06.04.16,14:38
no presne, jak ponúkneš nejakú funkciu, isto nájdeš pár záujemcov....
Ing. Ľubomír Janoška
06.04.16,15:17
zatiaľ to vyzerá, že by sme mohli byť podpredsedovia... kým ho neodstavíme :D
Dáša_
06.04.16,15:34
ja by som uprednostnila viceprezidenta :D
Ing. Ľubomír Janoška
06.04.16,16:51
OK, maj si viceprezidenta. Ja skúsim pokladníka :D :D :D
buchač
06.04.16,16:59
Hlásim sa za šéfa ochranky. ;)

Komu treba napraviť fasádu... :rolleyes: :cool:
profesional
06.04.16,22:52
Aké chabé ciele. Čo tak aspoň divízny viceprezident pre juhovýchodnú Áziu a vybrané časti Sibíri v Rusku. :-)
Dav
07.04.16,04:31
hlásim sa za hovorkyňu :D
Dav
07.04.16,04:32
a zopár mien v SAU sa zhoduje s menami majiteľov/konateľov firiem v likvidácii
profesional
07.04.16,20:40
Hmm.. to už mám 5 potenciálnych členov, ak rátam seba :-) Ak by sme niečo spáchali, to už máme aj naplnené podmienky na kvalifikáciu ako organizovaná zločinecká skupina :-)
srska
07.04.16,21:54
členovia ochranky odkiaľ? z isis? :)
profesional
08.04.16,00:04
To neviem. Opýtaj sa buchač-a. On sa hlási ako šéf ochranky.