dudlakovaj
04.04.16,14:21
Chcela by som sa informovať ako je to s prácou na dohodu počas trvania PN, nakoľko som sa s takýmto prípadom ešte nestretla. Sme spoločnosť,ktorá sa zaoberá správou bytou a máme zamestnanú na dohodu o pracovnej činnosti zástupkyňu vlastníkov bytov z jedného domu. Táto pani je momentálne na PN a zároveň vykonáva pre nás prácu z domu. Môže v tomto prípade poberať odmenu počas PN?
Tweety
04.04.16,12:25
Nemôže poberať súbežne nemocenské dávky aj mať odmenu z dohody.
kn-alka
04.04.16,12:47
nie, nemôže - má aj trvalý PP a tam je na PN? lebo si musí od lekára vypýtať aj druhú PN na vašu firmu a musí dodržiavať liečebný režim - teda NEPRACOVAŤ!!
Jana Motyčková
04.04.16,12:52
Musí dodržiavať liečebný režim. Nie je vyslovene zakázané pracovať na odhodu, ak v PP je na PN, ale v takýchto prípadoch to posudzuje posudkový lekár, a ak ten povie, že práca počas PN je porušením liečebného režimu, zoberú jej nemocenské.
kn-alka
05.04.16,04:35
mala som taký istý prípad, dohodár nenahlásil, že je z trvalého pomeru v inej firme na PN, po odoslaní mes.výkazov mi volali zo SP, že nesedí výkaz, že je na PN. Zamestnanec musel od lekára vypýtať aj druhú PN pre našu firmu.
Jana Motyčková
05.04.16,05:14
Viem, že niekde tak robia, ale sama SP hovorí, že PN je viazaná ku konkrétnemu právnemu vzťahu. Kolegyne oznámili, že nám PN nedoniesol, v tom čase nepracoval, výkaz neopravili a už to SP ďalej neriešila.
dudlakovaj
08.04.16,08:41
áno je zamestnaná aj na TPP a tam je na PN
Katy a R
08.04.16,08:47
je to tak - ako píše janka ... záleží od toho, čo povie lekár, že či sa jedná, alebo nejedná o porušenie liečebného režimu.
Ale oveľa, oveľa jednoduchšie je uplatniť si dávku z obidvoch poistných vzťahov.
SP si musí overiť, že či v tom druhom PP pracuje, alebo nie? a ak áno - potom treba dokázať (vyjadrenie lekára), že teda nešlo o porušenie LR .