Bene IvaJa
05.04.16,14:07
majitelia kúpili šoker na šokovanie / mrazenie koláčov / neviem sa nikde dopátrať čo všetko potrebujem zistiť aby som ho mohla používať a koláče zasielať mimo našu prevádzku myslím z hlˇadiska hygieny
kopretinka
08.04.16,10:06
a ty máš aký vzťah k tomu šokeru a ku koláčom,keď nie si majiteľ?
Bene IvaJa
08.04.16,10:14
ja veľmi dobý skvelo mrazí akurát neviem čo zo všetkými povoleniami myslela som že sa tu vážne debatuje ja na srandičky nemám čas
Žabinka
08.04.16,10:32
najprv musíš napísať zrozumiteľnú otázku.. lebo z tej tvojej sa nikto nevyzná, čo vlastne chceš..;) plus názov otázky je ako keby si predávala šoker (neviem ani čo to je, nikdy som taký výraz nepočula..) na bazoši..
Žabinka
08.04.16,10:35
kopretinka
08.04.16,21:06
ja sa normálne pýtam,čo ty riešiš aké povolenia.Spomínaš tam nejakých majiteľov.Sú majitelia čoho?
buchač
09.04.16,06:32
Žabinka (Včera 12:32) najprv musíš napísať zrozumiteľnú otázku.. lebo z tej tvojej sa nikto nevyzná, čo vlastne chceš.. plus názov otázky je ako keby si predávala šoker (neviem ani čo to je, nikdy som taký výraz nepočula..) na bazoši..

Otázka je jasná, jednoduchá a zrozumiteľná.
Jedná sa o stroj z tejto kategórie.
http://www.alvexgastro.sk/podla-typu-zariadenia/chladenie-/-mrazenie-sokom/c41244
-------------------------------------------

K otázke používania a zasielania je aj jasné, že sa musia splniť hygienické podmienky, ktoré sú kladené na prevoz potravín.
V tomto prípade sa určite jedná o vozidla s chladiarenskym zariadení...jednoznačne.