Sirinka
07.04.16,08:28
Chcem sa s vami poradit ludkovia, na kuchynskej parapete, chodia nam po skrinkach, nie je ich vela ale su tam a ako kazdy hmyz, prekazaju. Nenachadzame ich nikde inde len v kuchyni a v jedle smeich este nnasli. Tak neviem, moze to byt ten chlebovy? Vyzorom zodpoveda ale ako pisem, nikde v jedle sme ich este neobjavili. Ani chlirb, rozky ani muka ani nic. Len si behaju sem tam po nabytku a hlavne lezia na parapete. Dakujem za kazdu odpoved.
lujza.j
07.04.16,06:42
Prezriet treba vsetko...koreniny,caje,cokoladu,struhanku...
Sirinka
09.04.16,20:09
Dakujem, uz som nasla ich skrysu v starom srdieckovom pernicku, ktory sme mali vystaveny na pamiatku... Co este napadaju? Cukor, cukriky, lyzatka, ryzu, strukoviny, praskovy cukor alebo maizenu nekonzumuju? Vsetko som starostlivo pobalila do sklenenych nadob do ktorych by sa nemali vtesnat. Dakujem
lujza.j
09.04.16,20:31
Aj Maizena,solamil,...ja som mala aj iny druh ten som mala vsade...cewtoviny,musli,ryza....kupila som na vsetko....sklenene dozy ..take tie s tou gumou....mala som aj v stiplavej paprike...treba nakuknut vsade...
arizona
10.04.16,06:03
ja som ich zazila iba raz,dovtedy som o tychto tvoroch nepocula. Nastahovali sa mi do suchych rozkov,co som odkladla na struhanku. Rozky som vyhodila,od vtedy mam nastastie pokoj od nich