JAJA11
08.04.16,07:56
prišiel nám mail údajne z Poľska a žiadajú od nás:

V mene Ministerstva rozvoja Poľskej republiky, v spolupráci s Úradom vlády SR, Vás pozývame na účasť v prieskume príjemcov kohéznej politiky v rokoch 2007-2013. Prosíme Vás, aby ste vyplnili dotazník týkajúci sa projektu, ktorý ste realizovali v rámci programu OP Konkurencieschopnosť a Hospodársky rast: Zavedenie progresívnych technológií.
Tento prieskum súbežne prebieha v štyroch krajinách EÚ. Hlavným cieľom tohto dotazníka je odhadnúť prínosy, ktoré vyplývajú z implementácie kohéznej politiky v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a na Slovensku, a ktoré zároveň ovplyvňujú subjekty zo Západnej Európy. Je pre nás dôležité, aby sa prieskumu zúčastnili všetci príjemcovia. Vďaka tomu budeme schopní, čo najlepšie ohodnotiť vplyv Vašich projektov. Súhrnné výsledky tejto štúdie budú prezentované na európskej úrovni. Preto aj od Vašej účasti na tomto prieskume závisí, ako bude podpora pre Slovensko vnímaná na medzinárodnej scéne. Viac informácií nájdete v priloženom sprievodnom liste generálnej riaditeľky sekcie centrálny koordinačný orgán Úradu vlády SR.

v dnešnej dobe, keď stále niekto zneužíva informácie sa človek bojí čokoľvek vyplňovať, zvlášť, keď to príde z iného štátu a v prípade, že ide o podvod, tak sa len ťažko dá vymôcť právo, tak si radšej všetko preverujem ......
(už mesiac mi chodia maily o tom ako by som mohla zarábať kopec dolárov, len musím potvrdiť link ..... každý deň sa mi zvyšuje suma aj o tisíc dolárov ..... ) :-)
hanelie
08.04.16,06:29
bohovsky nezmysel - a toto sa financuje z našich daní -
profesional
09.04.16,16:19
Keďže to nie je povinné, tak by som im odpísal, že akému subjektu mám poslať zálohovú faktúru vo vo vzťahu k nákladom vyplnenia lajstier. Garantujem ti, že už by sa viac neozvali. Ale ak im tie lajstrá vyplníš zadarmo a dobrovoľne, daj mi vedieť. Pošlem ti na vyplnenie aj nejaké moje :-)