rony
08.04.16,16:49
Dobrý deň, potrebovala by som radu ohľadom školy v prírode. Pracujem síce už dlho v školstve, ale školy v prírode som sa nikdy nezúčastnila, lebo v oblasti, kde som pracovala sa školy v prírode nerobili. Nový zamestnávateľ chce, aby som šla do školy v prírode ako vedúca. Keď som mu povedala, ze nemam skúsenosti a ze moje tri kolegyne už absolvovali nejednu školu v prírode a dokonca jedna už nejednu školu v prírode aj organizovala, nepopustila dal mi poverenie. Opätovne som mu povedala, ze ma skúsenejšie kolegyne. Neviem, čo nám teraz robiť. Ako sa brániť. Ďakujem za rady. Som ochotná ísť, ale nie ako šéfka.
Kabaka123
08.04.16,15:21
rony
10.04.16,15:56
Ďakujem. Posledné udalosti, ktoré sa v práci odohrali spôsobili, že rozmýšľam, ako sa vyhnúť škole v prírode, aby som nemala problémy. Je to vôbec možné? Ďakujem.
eronika1
11.04.16,12:03
Ja by som sa toho tak nebála - všetko treba raz vyskúšať a aj Váš nový zamestnávateľ Vás chce vyskúšať. Ak sa tomu budete príliš brániť, tak uvidí, že nie ste flexibilným pracovníkom a dlho Vás držať nebude...

Ja som si takto prešla letným táborom v špeciálnej ZŠ internátnej. Tiež som bola v novej škole, najmladšia, bez praxe a po troch mesiacoch mi hodili na krk dvojtýždňový tábor. Bola to pre mňa skvelá skúsenosť a o rok mi ho pridelili znova.

Skúste poprosiť kolegyňu, ktorá s tým má skúsenosti, či by Vám tento prvý raz nepomohla.