Jarko Sakak
09.04.16,14:44
zdravim...chcel by som sa opytat ci nemate niekto skusenost s tym ked dieta odmieta otca...vzdy ked pridem domov na obed a maly este spi,tak ked sa zobudi a zbada ma vzdy sa metne o zem a reve :D nechapem...doma vychadzame vsetci dobre...s malym travim vela casu ale proste ked pridem domov a zobudi sa tak ma odmieta a posiela prec...niekedy doma v noci nespim...moze to byt tym? alebo cimto moze byt?? dakujem za odpovede ...
veronikasad
09.04.16,12:47
Keď si s ním cez víkendy, pred spaním ste "kamaráti" alebo ťa tiež oedmieta ?
Jarko Sakak
09.04.16,12:54
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
Jarko Sakak
09.04.16,12:54
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
veronikasad
09.04.16,12:57
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
Doplň vek dieťaťa. Možno mu chýbaš pri uspávaní a matka mu to nejako zle vysvetlila ...
Jarko Sakak
09.04.16,13:19
2,5 roka...
Jarko Sakak
09.04.16,13:24
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
Doplň vek dieťaťa. Možno mu chýbaš pri uspávaní a matka mu to nejako zle vysvetlila ...

Aj ked spim doma,a rano idem do prace...a ked pridem na obed a maly sa akurat medzi casom zobudi,tak robi sceni
kvietka
10.05.16,18:54
skus polozit otazku na modrykonik.sk, tam predsa len sa viac orientuju v detskom spravani
buchač
10.05.16,19:09
modrykonik.sk

Si tomu teda dala....:D :D :D
dmc
11.05.16,06:07
modrykonik.sk

Si tomu teda dala....:D :D :D

:) Nahodou............ ked mam blby den - staci ked si precitam zopar prispevkov na stranke "modrý hatatitla" a hned mi je lepsie - zistujem ze moje problemy su "Šuvix" oproti problemom niektorych mamiciek.
buchač
11.05.16,06:20
:) Nahodou............ ked mam blby den - staci ked si precitam zopar prispevkov na stranke "modrý hatatitla" a hned mi je leps ....
Si dobrý...mne občas náladičku spravia príspevky na Porade.sk...;)
Jak z webu "hojdací koník"...
taiko
11.05.16,06:33
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
to sa ako da nespat doma sedem dni v tyzdni, ktore za sebou nenasleduju ?