saili
15.06.06,12:36
no konkrétne na moj problém som poradu nevedala nájsť, ale kedže to súvisí s dovolenkami, tak sa Vás chcem spýtať či nepoznáte nejakú firmu ktorá šije plavky na mieru?! najlepšie bratislava a okolie.
dakujem:)
sgm
19.06.06,07:44
Skús cez stránku www.dunco.sk, zadaj plavky a môžeš vyberať.
Bea
Tankaaa
29.05.08,06:56
Vedeli by ste mi nikto poradit, kde sa daju kupit na Slovensku Sun select plavky? Take, co maju specialny material, ktory prepusta slnecne luce a rovnomerne opali telo aj pod plavkami. Vdaka
moncici
02.06.08,19:53
Take plavky mam a nie je to tak ako pišu.Len napr.ako ta opali kde je gumicka, alebo 2x zahnuta latka?
Tankaaa
03.06.08,06:01
Takze to vobec nefunguje? Kde si ich kupila?
Chobot
03.06.08,06:31
Vedeli by ste mi nikto poradit, kde sa daju kupit na Slovensku Sun select plavky? Take, co maju specialny material, ktory prepusta slnecne luce a rovnomerne opali telo aj pod plavkami. Vdaka

Choď na FKK a máš po probléme.:D

Inak neverím, že by nejaký nepriesvitný materiál mohol prepúšťať UV lúče.
Chobot
16.06.08,06:05
no konkrétne na moj problém som poradu nevedala nájsť, ale kedže to súvisí s dovolenkami, tak sa Vás chcem spýtať či nepoznáte nejakú firmu ktorá šije plavky na mieru?! najlepšie bratislava a okolie.
dakujem:)

Dnes som práve videl jednu predajňu - na výkladnej skrini nápis - Plavky na mieru.

Bolo to na Krížnej v BA oproti tržnici. Bolo tam aj nejaké číslo - 0907 375 254. Vidím, že Saili tu dlhšie nebola, ale keby niekto náhodou potreboval...:rolleyes: