Katarína Burýšková
12.04.16,12:15
Ahoj, chcela by som sa spýtať či by mi vedel niekto poradiť. Syn si na hodine telesnej výchovy zlomil palec na nohe ,s ktorým marodoval 18 prac. Dní bol mimoriadne školy. Nakoľko mu skončila poistka a nestihli sme mu spraviť novú nič som neriešila. Riaditeľka školy ma však informovala, že škola je poistenia a niečo mu vyplatia. Doniesol včera papier zo školy avšak zástupkyňa mu povedala, že keď donesie ešte nejaké potvrdenie od lekára, kde mu vraj napíše nejaké body tak dostane viac. Synovi (ktorému svetky peniaze nechám) zasvietili očká a chce ísť za lekárom. Nemám ani tušenia o čom ta zástupkyňa hovorila. Vie mi niekto poradiť, či treba nejaký papier zaniest, či ho lekár vytlačiť sám...? Ďakujem za akúkoľvek odpoveď. Katka
arizona
12.04.16,10:31
A je pre teba problem spyatat sa priamo v skole. ak "papier" to potrebuju dolozit? Oni poradia najlepsie,my mozeme len hadat...
ivka70
12.04.16,10:44
Kazda poistovna ma tlacivo na potvrdenie od lekara s obodovanim urazu a jeho nasledkov. Tazke zistit ktora poistovna, tlacivo sa zvycajne da stiahnut aj z internetu z jej stranky a dat potvrdit lekarovi. Ti uz vedia, co a ako, maju na to tabulky.