milo.cervenan
13.04.16,16:29
Zdravím,
Tri krát som reklamoval mobilný telefón s tou istou vadou. Pričom prvé dva razy bola vada uznaná a odstránená. Žiaľ po pár mesiacoch sa objavila znova. Tretiu reklamáciu už servis zamietol s tým, že vada sa neprejavila. Som si istý že telefón je vadný a mám v pláne sa brániť. Chcem sa len spýtať. Keď si dám vypracovať znalecký posudok a ten potvrdí moje tvrdenie že telefón je vadný je predávajúci povinný mi znalecký posudok preplatiť?
profesional
13.04.16,14:47
Áno, musí. Nakoľko ide o náklady spojené s reklamáciou. Zároveň v prípade ak znalecký posudok potvrdí predmetnú vadu, máš možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy a budeš mať aj nárok na vrátenie kúpnej ceny zaplatenej za mobil a tiež všetkých nákladov s tým súvisiacich.

Otázkou bude, či si ochotný si dať ten znalecký posudok urobiť. Znalecký posudok bude stáť niekoľko stoviek Eur. Je dosť dobre možné, že jeho vypracovanie bude drahšie ako je hodnota mobilu. Lenže v znaleckom posudku sa môže zistiť, že tá vada tam nie je. Alebo sa môže zistiť, že vada tam síce je, ale že si mobil používal v rozpore s pokynmi výrobcu a teda že záruka ako aj všetky práva z toho vyplývajúce, zanikli. V tom prípade zaplatíš za znalecký posudok a ešte aj s mobilom nič neurobíš. Preto si dobre zváž, či si si istý existenciou vady a či si mobil celý čas používal výhradne v súlade s podmienkami stanovenými výrobcom.