anka69
14.04.16,09:34
Dobrý deň, má prosím Vás niekto akúkoľvek skúsenosť s objednaním si tovaru od firmy joradnshoes cez net??? Ja som objednala a zaplatila. Zatiaľ nemám doručenú objednávku, na maily nereagujú a telefón je stále nedostupný.
arizona
14.04.16,07:57
nasla som cez google, precitaj si http://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/0950590349
anka69
14.04.16,08:08
Ďakujem, prečítala som si a podľa komentárov na stránke sa môžem rozlúčiť s tovarom a aj s peniažkami. Čo už.......stalo sa mi to prvý krát ale dúfam, že aj posledný. :-)
arizona
14.04.16,08:17
skoda, ze si si firmu cez net neoverila pred zaplatenim. Zial, podvodnikov je vela, treba objednavat od znamych,overenych predajcov. Ale ak chces silou mocou objednavat od neoverenych firiem, davaj si radsej na dobierku cez postu poslat.
arizona
14.04.16,08:18
Daj na nich aspon podnet na presetrenie na SOI
anka69
14.04.16,09:25
Noooooo, tak ak ešte budem takýmto spôsobom niekedy objednávať, tak si to teda riaaaaaaaadne preverím. Bohužiaľ, podvodníkov a podvodov pribúda čím ďalej tým viac. :-(
misoft
14.04.16,16:00
mimotemy
Ach jáj, anka69..... objednáš a rovno platíš? Ani nečakáš na potvrdenie, že to majú u seba?
Tvrdá škola - tvoja škoda.
Neodpovedajú, nepíšu, nedvíhajú.... prachy už majú.... a ty figu borovú.
anka69
15.04.16,07:55
Presne ako píšeš misoft.....ja viem, že múdry by sa mal učiť na cudzích chybách, ale nie vždy sa to dá.......teraz som za sprostú, lebo som . . . ale do budúcna sa teda poistím.
anka69
25.04.16,07:44
Dobrý deň, chcela by som sa s Vami podeliť o dobrú správu. Zároveň by som ešte raz rada poďakovala "Arizone" za odpoveď, nakoľko v linku, ktorý mi poslala som sa dočítala o možnosti kontaktovať banku, z ktorej som platila. Tak som teda skúsila napísať banke požiadavku na vrátenie omylom zaplatenej platby (iná možnosť v ich predvoľbách nebola).....vypísala som všetky údaje a poslala som to. A čuduj sa svete!!!!!! Banka napísala do druhej banky a stalo sa niečo, s čím som teda vôbec ale vôbec nerátala. Prišli mi peniažky späť na účet. Čiže dopadlo to najlepšie ako mohlo, želala by som aj iným takto oklamaným, aby sa im to podarilo. Avšak pozor si budem dávať obrovskýýýýýýý pri ďalšom netnákupe.
arizona
07.05.16,18:09
misoft
07.05.16,18:34
I v telke v správach to bolo. A opäť v tom majú prsty Ukrajinci.....
faro1
09.05.16,04:39
Upozornenie pre spotrebiteľov - e-shop www.jordanshoes.sk
Kategória: Informácie pre verejnosť
5. 5. 2016
Slovenská obchodná inšpekcia upozorňuje spotrebiteľov na konanie e-shopu www.jordanshoes.sk, prostredníctvom ktorého je spotrebiteľom ponúkaná značková obuv a textil za neprimerane nízke ceny.

Napriek tomu, že podľa Všeobecných obchodných podmienok je platbu za objednaný tovar možné uskutočniť dvoma spôsobmi – platbou na účet a dobierkou, spotrebiteľské podania potvrdzujú, že platbu je možné realizovať výlučne vopred, pričom zaplatený tovar spoločnosťou dodaný nie je. Navyše, po uskutočnení nákupu a realizácii platby s predávajúcim nie je možné komunikovať žiadnym zo spôsobov, uvedených na stránke e-shopu.

V nadväznosti na uvedené a s poukazom na to, že Slovenská obchodná inšpekcia nie je oprávnená vymáhať platby za nedodaný tovar, odporúčame spotrebiteľom dôkladne zvážiť všetky spotrebiteľské rozhodnutia.
http://www.soi.sk/sk/Informacie-pre-verejnost/Upozornenie-pre-spotrebitelov-e-shop-www-jordanshoes-sk.soi?ind=
arizona
09.05.16,05:35
link na toto oznamenie je o prispevok vyssie .-)