gerlach
14.04.16,17:21
zdravím vas poradaci myslel som že už nebudem potrebovat pomoc ohladom problemu z prepadnutym stropom ale opak je pravdou .....Najprv chcem podakovat za pomoc v predchadzajucich prispevkov .spor som vyhral aj bez padvokatov vdaka vašim radam ale pan sa odvolal a cele to začalo znova teraz bol prizvany znalez oboru statiky kedže on ale nema ako dokazat či som ja vedel alebo nevedel z čoho je strop myslim si že je to zbytočne a tahaju sa len peniaze ....dalšia vec je že ,brat mal opatrovnika na sude ale opatrovnictvo sa zrušilo je druhy opatrovnik ktory bol aj na odvolani ... prišla aj obsielka že sa bud konat obhliadka domu z nejakymy skuškamy ....bol pozvany aj opatrovnik ktoremu bolo zrušene opatrovnictvo ...hned ako my prišiel papier sme poslali e mailom ajpoštou papier kde sme vysvetlili že opatrovnik je už iny ....ale prišiel papier že sme pozvany na dokazovanie ja plus ten opatrovnik ktory je davno zbaveny opatrovnictva ......chcle by som vas poprosit ako dalej už ma nebavia tie sudy ...ako dokaže sudny znalec či som ja vedel alebo nevedel z čoho je deka na poschody .... za pravopis sa ospravedlnujem a vopred dakuejm