Fr4nS
15.04.16,01:52
Zdravim, prednedávnom som si kúpil peugeot 306 1,9TD. Vkuse sa mi strácala voda v chladiči. Vkuse som dolieval každých cca 500 a menej km. (Dolieval som modrú chladiaci kvapalinu). Až do nedávna presnejšie predvčera kedy mi to už prišlo podozrivé a aj dosť nákladné vzhľadom na to že 1 liter stojí cca 5€. Keďže nadobka na dolievanie je čierna a neprehľadná tak ma na prvý krát nenapadlo že by v nej mohlo byť aj niečo iné ako kvapalina, načrel som teda prstom zvnútra nádobky a prst som vytiahol od oleja, teplota motora sa držala v prevádzkovej teplote na 75° pokiaľ som nestál na mieste a motor bežal, vtedy sa vedela vyšplhať až na 100 °. Dával som to do predvčera za vinu termostatu ale teraz mi to tak nepríde. Za auto som dal 650€ menil som olej filtre a komplet predný podvozok, čapy, geo, tyčky,... Stálo ma to cez 300€. Ako každý tento peugeot má problém so zadnou nápravou tak ani môj neni žiadna výnimka takže cca ďalších 400€ pôjde do zadnej nápravy, a chcem sa teda spýtať, tieto problémy čo momentálne mám s teplotou, a miznucou kvapalinou spolu so spoločnosťou oleja v nádobe na dolievanie kvapaliny či to môže byť spôsobené prasknutou hlavou prípadne tesnenia pod ňou, ak áno tak koľko by ma približne stala oprava a či vlastne sa mi to oplatí dávať všetko do hromady. Vopred ďakujem za reakcie a rady.
faro1
15.04.16,04:05
Či je prasknutá hlava motora a chladiaca kvapalina sa dostáva do motora je viac ako isté. Predsa keď stále dolievaš, tak niekde sa stráca. Skontroluj výšku oleja v motore, či je správna výška. Vyskrutkuj zátku, ktorou sa dolieva olej do motora a keď je vo vnútri, alebo na dolievacej zátke od spodu olejová emulzia, zmes oleja a chladiacej kvapaliny šedobielej farby, tak to máš potvrdené.
buchač
15.04.16,05:55
Či je prasknutá hlava motora a chladiaca kvapalina sa dostáva do motora je viac ako isté. Predsa keď stále dolievaš, tak niekde sa stráca.
=======================
Niekde určite...ale nemusí sa práve do motora.
bodliak
15.04.16,06:00
:-)

Ja som dolieval a tiekol mi venil kurenia. Pod gumenymi rohozkami bolo mokro.
vlado 33
15.04.16,06:54
Keď máš olej vo vyrovnávacej nádržke, učíte to bude súvisieť s tesnením alebo s prasknutou hlavou. Je to na 100%. Cena prace je zhruba 300€+ materiál (záleží od poskytovateľa servisných služieb). Radil by som ti, aby si dal na hlavu spraviť tlakovú skúšku. Hlava sa dá v určitých možnostiach repasovať (zavariť podľa toho kde je prasklina), čo neodporúčam, radšej by som použil zánovnú. Máš dve možnosti, oprava alebo do šrotu. Ja to typujem na tesnenie pod hlavou.