kukučka
15.06.06,22:10
Vynikajúca relácia na STV 2, v ktorej sa naživo debatuje na rôzne témy za účasti výborných hostí do neskorej noci. A môžete posielať svoje otázky mejlom.
bepo
16.06.06,05:18
Ako jedna z mála vlastných relácií nie je v archíve STV.
sway
16.06.06,05:38
Pridám sa - je to super relácia, dokonca bola kampaň po jednej debate ju napádali, tak som sa pripojila k nadšencom a hlasovala nech ju preboha nezrušia !!! - páči sa mi že si tam hovoria názory a nevadia sa :)
Tweety
16.06.06,05:54
Pridám sa - je to super relácia, dokonca bola kampaň po jednej debate ju napádali, tak som sa pripojila k nadšencom a hlasovala nech ju preboha nezrušia !!! - páči sa mi že si tam hovoria názory a nevadia sa :) Pozerala som tie rozhovory aj včera. Bolo to dobré, pretože veľa múdrych ľudí pokope len tak niekde nenájdeš. Hoci názory rôznorodé, ale inteligentné a poučné.
Hlinkovx
16.06.06,06:02
tá relácia nemá chybu...
akorát zase STV zaspala dobu...a nevytvorila k nej archív
ayya
16.06.06,06:11
tá relácia nemá chybu...
akorát zase STV zaspala dobu...a nevytvorila k nej archív
myslim, ze nezaspala... viackrat sa o tom bavili, - ale neviem co v tom je

pocula som akoze "zdovodnenie" ze tie relacie su vraj velmi dlhe, takze je to vraj technicky problem - ale, ked jojka a markiza moze mat aj spravy porozdelovane na kusky, tak mne sa to ako relevantny dovod nezda...
fakt neviem preco ten archiv nie je na nete, aj v on-line debate, ktora k tejto relaciii patri sa viackrat ludia archivu dozadovali, alebo aj ti, ktori su v zahranici a nemozu pozerat na zivo...
a nic :o tak neviem, co to znamena
Hlinkovx
16.06.06,06:20
vedela by som pochopiť..že pod lampou je dlhá relácia...
ale keď vedia napríklad do archívu vhodiť poslednú rozlúčku s letcami, ktorá má cez jednu hodinu...nevidím dôvod, preto by nemohli pod lampou urobiť tým istým spôsobom ...jednoducho..zase ich národ musí zbombardovať sťažnosťami a prosbami...a možno po roku zistia..že by to aj mohlo ísť

ale .....
napr. na testmagazín...ktorý je fakt kratučký ...tiež tvrdili..že to nejde a tak...a nakoniec sa im ho predsa len podarilo do archívu zaradiť

takže všetko je to iba o ich prístupe k nám koncesionárom
kukučka
16.06.06,10:09
Keby aspoň reprízu dali vo vhodnom čase, ale ide ešte neskôr ako originál.
Nika
16.06.06,10:13
Keby aspoň reprízu dali vo vhodnom čase, ale ide ešte neskôr ako originál.

To záleží od uhla pohľadu. Je to neskoro v noci , alebo skoro ráno? Keď si trochu privstaneš.......:)
Nika
29.06.06,10:39
Dnešná téma: Pohoda, klídek, tabáček

Hostia:
Kwan, ázijská kuchyňa
Lubo Čikič, balkánska kuchyňa
Fedor Malík, priateľ dobrého vína
Naser Humoly, zmrzlinár
Ben Pascoe, priateľ dobrej kávy
Juraj Kubiš, gurmán
Karol, shaker letných nápojov

Dnes večer samé dobroty :D
kukučka
29.06.06,12:24
Neostáva iné, len nachystať na večer dobré vínko, pán Malík vie o ňom nádherne rozprávať
ayya
29.06.06,20:33
hmm... ano, ale okrem toho - mne to pripada ako zaverecna recepcia :o a velmi dufam, ze sa mylim ...
Zita5
30.06.06,03:34
No mňa večer včerajšia téma pod lampou normálne vyprovokovala...vstať a ísť do chladničky ....to sa nedalo inak zareagovať.Myslím , že som nebola sama, pretože im tam chodili takéto e-mailové správy, že ako provokujú národ.Inak relácia bola super.:)
miriza
30.06.06,04:59
Tá včerajšia relácia nemala chybu pozerala som ju skoro celú / veď to dnes aj na mne vidieť / a ešte teraz mám chuť na tú zmrzlinu.
platro
30.06.06,05:43
Na www.stv.sk (http://www.stv.sk/) je zvukový archív relácie Pod lampou. Žiaľ sú tam doteraz len dve relácie, ale snáď sa to časom zlepší. Ináč je to pre mňa jediná relácia, ktorú sa oplatí sledovať. Človek po jej skončení nemá taký blbý pocit ako napr. po Site. Bývajú tam celkom fajn hostia a človek získa aspoň na chvíľu pocit, že to tu na Slovensku za niečo stojí.
Nika
30.06.06,10:17
No mňa večer včerajšia téma pod lampou normálne vyprovokovala...vstať a ísť do chladničky ....to sa nedalo inak zareagovať.Myslím , že som nebola sama, pretože im tam chodili takéto e-mailové správy, že ako provokujú národ.Inak relácia bola super.:)

A ja som mohla len slintať pred televízorom - celý týždeň diétujem, lebo mám "tráviace potiaže" :mee:
bepo
11.07.06,11:34
Vie niekto kde pracujú ten čiernohorský kuchár a zmrzlinár?
kukučka
11.07.06,20:02
Nemôžu to povedať, ale matne sa mi marí, že naznačovali nejaké hlavné námestie v Bratislave.
Nika
12.07.06,04:41
Vie niekto kde pracujú ten čiernohorský kuchár a zmrzlinár?

Skús im napísať mail, možno ti odpovedia.
bepo
12.07.06,05:29
Nemôžu to povedať, ale matne sa mi marí, že naznačovali nejaké hlavné námestie v Bratislave.
To aj ja viem že niekde v Bratislave ale pri toľkých bratislavčanoch na Porade by ich mohol niekto poznať
ALDA
12.07.06,05:33
To aj ja viem že niekde v Bratislave ale pri toľkých bratislavčanoch na Porade by ich mohol niekto poznať

Veru Peťo máš pravdu, ale mňa prekvapuje, že Ty ako vodca BA poraďáckej
skupiny ich ešte nepoznáš. :p
bepo
12.07.06,05:35
Veru Peťo máš pravdu, ale mňa prekvapuje, že Ty ako vodca BA poraďáckej skupiny ich ešte nepoznáš. :p
To je tým že mám vybratú dobrú zmrzlinu a inam nechodím,aj preto by sa mohlo každé stretko robiť v inom podniku ;)
kukučka
16.11.06,20:04
Som zvedavá na dnešných hostí. :)
d0d0
16.11.06,20:21
No pozerám to trošku ale nie je to téma nič-moc aspoň z môjho pohľadu
bazil
12.12.06,11:46
Prosím Vás neviete akú majú mailovú adresu, kde sa dá posielať otázky k téme? Ďakujem
bea
12.12.06,11:48
podlampou@stv.sk
ucetni_fantozzi
18.12.06,09:20
tato relacia je sice fajn, ale miestami jej chyba trosku viac profesionality a nestrannosti...
Nika
12.01.07,08:27
A čo hovoríte na včerajšiu reláciu? Vyzerá to, že končí...........
katarina.j
12.01.07,08:46
No aj ja si myslím,že Štefan Hríb po včerajšku dolampoval.
katarina.j
12.01.07,09:19
A dovoľte ešte pridať nazor-ja neviem síce kto má pravdu a ani či Hreha je dobrý či nie ale jedno viem iste.To čo včera predviedol MODERáTOR to sa nerobí-však keď sú problémy tak ich treba v kľude riešiť a nie,že je známa téma mesiac dopredu a Hríb zrazu tam zavolá človeka ktorému fandí a z ničoho nič ukonči reláciu???Toto by som pochopila keby bol nejaký štátny prevrat a do stv vtrhli vojaci-tak vtedy by takýto koniec bol na mieste.To je nejaké čudné dodržiavanie pracovnej zmluvy.Ale toto už raz spravil-pamatate na konflikt Šťastný vs.Široký,tiež zavolal len jednu stranu a okydávali.Ja byt na mieste šéfa STV tak dám moderátorovi okamžitu výpoveď-hrubé porušenie pracovnej disciplíny.Ale takých máme novinárov na SK,jediný novinár ktorý má všetko čo novinár má mať je pán Leško zo SME.To je PáN NOVINáR-ROZHĽADENý,INTELIGENT,SLUšNý-proste N.1.Okrem toho je jediný,ktorý ma svoj názor-ja nechcem už takých Hríbov a spol.
bea
12.01.07,09:27
Ja možno už nemám dobrú pamäť, ale o diskusii so Šťastným by som povedala, že Široký bol pozvaný, ale neprišiel. A názor na novinárov môžeme mať tiež iný. V každom prípade mi za Pod lampou bude veľmi ľúto...
katarina.j
12.01.07,09:33
Len vieš Beátka-pozvaný ako pozvaný-keď ťa niekto pozve teda akože pozve 2 dni pred reláciou...čudné praktiky.A čo sa týka novinárov ja som rada,že máš svoj názor aj keď iný ako ja-však je našťastie sloboda.
kukučka
13.01.07,14:48
Len vieš Beátka-pozvaný ako pozvaný-keď ťa niekto pozve teda akože pozve 2 dni pred reláciou...čudné praktiky.A čo sa týka novinárov ja som rada,že máš svoj názor aj keď iný ako ja-však je našťastie sloboda.
... človek na takom poste má byť na novinárov pripravený vždy :D

a škoda, že práve poslednú reláciu Pod lampou som nevidela, ale verím, že nebola posledná ...
Nika
13.01.07,15:13
... človek na takom poste má byť na novinárov pripravený vždy :D

a škoda, že práve poslednú reláciu Pod lampou som nevidela, ale verím, že nebola posledná ...

ak ti bude stačiť zvuková nahrávka:

http://sotak.blog.sme.sk/c/77065/Konal-Stefan-Hrib-neprofesionalne-Ale-chceme-len-profesionalov.html
janasv
19.01.07,10:34
A dovoľte ešte pridať nazor-ja neviem síce kto má pravdu a ani či Hreha je dobrý či nie ale jedno viem iste.To čo včera predviedol MODERáTOR to sa nerobí-však keď sú problémy tak ich treba v kľude riešiť a nie,že je známa téma mesiac dopredu a Hríb zrazu tam zavolá človeka ktorému fandí a z ničoho nič ukonči reláciu???Toto by som pochopila keby bol nejaký štátny prevrat a do stv vtrhli vojaci-tak vtedy by takýto koniec bol na mieste.To je nejaké čudné dodržiavanie pracovnej zmluvy.Ale toto už raz spravil-pamatate na konflikt Šťastný vs.Široký,tiež zavolal len jednu stranu a okydávali.Ja byt na mieste šéfa STV tak dám moderátorovi okamžitu výpoveď-hrubé porušenie pracovnej disciplíny.Ale takých máme novinárov na SK,jediný novinár ktorý má všetko čo novinár má mať je pán Leško zo SME.To je PáN NOVINáR-ROZHĽADENý,INTELIGENT,SLUšNý-proste N.1.Okrem toho je jediný,ktorý ma svoj názor-ja nechcem už takých Hríbov a spol.

Ja si myslim, ze hlavne nebol nezavisly moderator. Moderator relacie tam nie je na to, aby prezentoval a presadzoval svoj nazor. On ho prezentoval a presadzoval dost casto. Iba v diskusiach, kde nemal celkom jasno, kde nebol odbornik na temu - myslim tym matematika, teoria relativity, prirodne vedy.... bol skutocne nezavisly moderator. Inak, isiel prudko za svojim a druhej strane dal vzdy jasne najavo, ze podla neho nie su "tí dobrí". Mne luto nebude. Sorry.:D
Danila
19.01.07,11:25
Ja si myslim, ze hlavne nebol nezavisly moderator. Moderator relacie tam nie je na to, aby prezentoval a presadzoval svoj nazor. On ho prezentoval a presadzoval dost casto. Iba v diskusiach, kde nemal celkom jasno, kde nebol odbornik na temu - myslim tym matematika, teoria relativity, prirodne vedy.... bol skutocne nezavisly moderator. Inak, isiel prudko za svojim a druhej strane dal vzdy jasne najavo, ze podla neho nie su "tí dobrí". Mne luto nebude. Sorry.:DNeviem presne špecifikovať nezávislosť naších novinárov, ak vôbec nejakí sú. Neviem ju špecifikovať a ani nebudem u Hríba. A ak je toto téma o vlastnom názore, tak rada pridám svoj. Určite to bude relácia, ktorá mi bude veľmi chýbať. A bude mi chýbať Hríb. Ako múdry chlap, ako neprezliekač kabátov, ako trvalka svojich názorov. Ak nebol ničím iným, minimálne bol alternatívou tým ničnehovoriacim nekonečným argentínskym, či neargentínskym seriálom, strieľačkám, narkomafiám, a podobným nezmyslom, ktoré od rána do večera otravujú život plátcom koncesionárskych poplatkov. Tí majú často možnosť medzi dvomi voľbami. Vypnúť, alebo vypnúť. A napriek tomu zaplatiť.Sorry.
katarina.j
19.01.07,18:41
JANASY-TOTO SI VYSTIHLA PRESNE!!!!a prečo nebránil demokraciu keď vyhodili iných???A Korda???videli ste ho v reportáži o Malinovej-katastrofa.Konečne lampa zhasla Rybníčková a Záhradniková
durisovad
19.01.07,19:54
Ja som mala z pana Hriba dojem, ze vzdy musi byt v opozicii a vsetko kritizovat. Takyto postoj bol dobry v decembri 1989 ale dnes mi akosi uz nekonvenuje.
Marianna01
20.01.07,20:22
Pod lampou som pozerávala strašne rada - keď bola odborná téma. Na politické a podobné časti som sa nepozerávala, pretože ma to nebavilo, 2a pol hodiny počúvať 5 ľudí o tom istom. Ale skutočne mi budú chýbať odborné témy, matematiky, fyzika, chémia, počasie... boli to pre mňa, ekonomicky vzdelaného človeka, úplne nové a zaujímavé veci, My sme tieto predmety na škole mali len z rýchlika v prvom ročníku, takže získať aspoň aký-taký prehľad som mohla len samoštúdiom. A to skutočne som mala na práci radšej vyšívanie, ako študovanie akejsi kockatej knihy. Ale pod lampou som sa veľa dozvedela mne zrozumiteľným spôsobom.
Ťažko sa na človeka utvára ucelený, nemeniteľný názor cez obrazovku, keď ste s ním neprehodili ani slovko. Toľko na "obhajobu" Hríbu. A na Leška? Neviem, ale vraj bol za bývalej éry vychyteným novinárom. Nuž, hovorím, vraj. Lustračné listy v ruke nemám, len z rečí pamätníkov... Ale samozrejme, to neznamená, že ho nerada pozerám, dokonca obdivujem jeho pamäť aj v sedmičke, mám ho v celku rada, je vtipný...
Nika
22.01.07,07:57
Neviem prečo, ale vždy keď čítam nejaké príspevky na túto tému (všade, nie len na porade) "zapne" sa v mojej hlave pieseň J. Nohavicu Pravda a lež.........
icemonika
22.04.08,23:01
komu chýba táto, podľa mňa skvelá, relácia nech si naladí každú sobotu o 11:00 rádio FM
relácia bez lampy
Ofélia
23.04.08,03:33
Dobrý nápad
icemonika
02.05.08,06:34
V stredu, 7. mája o 15:00 je beseda so Štefanom Hríbom a Jurajom Kušnierikom v študovni Prešovskej univerzity.

Ja tam budem:):):)
Nika
08.01.09,20:12
Lampa je späť.... konečne sa je načo sa dívať....:)
tetrisss
08.01.09,20:22
Ano, bola to velka skoda zrusit tuto relaciu, tesim sa, ze je spat.
DanielaSL
08.01.09,20:25
Kde a kedy, neviem to nikde nájsť?
Dav
08.01.09,20:26
Kde a kedy, neviem to nikde nájsť?
JOJ plus
DanielaSL
08.01.09,20:32
JOJ plus

Jáj..už to pozerám....:)
Ingrid Ondruskova
13.02.09,17:13
12.2.2009 v takmer nočných hodinách /13.2. v repríze/bola super debata s Hríbom na tému: hospodárska kríza-plodná dva a pol-hodinová debata...už som zase o niečo múdrejšia, kto má čas, nech si to pozrie z archívu TV JOJPLUS
JarkaL
01.05.09,21:39
Naozaj super diskusia, pripájam link...

http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv.html#tab=relacie-tab
tetrisss
02.07.09,20:02
Tak zrejme uz vacsina z vas spi, ale kto nemoze, kuknite si JOJ Plus, je to velmi zaujimave, hlavny host je p.Tkac, ako predstavitel slovenskej financnej skupiny, akurat sa bojim, ze nam Lamou zase zrusia...
JarkaL
02.07.09,20:27
Neboj sa , nezrusia, to je repriza, islo to asi v marci. Naozaj zaujimava debata.
JarkaL
09.07.09,17:05
Dnes zaujimava tema - eutanazia.
buchač
09.07.09,17:40
Tak zrejme uz vacsina z vas spi, ale kto nemoze, kuknite si JOJ Plus, je to velmi zaujimave, hlavny host je p.Tkac, ako predstavitel slovenskej financnej skupiny, akurat sa bojim, ze nam Lamou zase zrusia...

Prečo by mali zrušiť ?
Ak bude sledovanosť , tak bude relácia naďalej pokračovať .
Toto je jediné kritérium komerčných televízií .
JarkaL
29.10.09,21:18
Dnes o liečbe rakoviny, dobrá diskusia.
JarkaL
22.07.10,16:27
Dnes tam bude p. Spišiak, on je teda podarený, určite bude sranda. On niečo povie a vlastne nič nepovie.
Zita5
22.07.10,16:42
Dnes tam bude p. Spišiak, on je teda podarený, určite bude sranda. On niečo povie a vlastne nič nepovie.

A jejej náš Catani :) a kedy bude pod lampou dievčatá ?Toho si rada aj ja pozriem .
JarkaL
22.07.10,16:43
Dnes večer na JOJ PLUS, išla reklama cez deň...
m.hladka
22.07.10,16:46
o 21,50 hod
Býva to až do polnoci, je to dosť neskoro, ale je to dobrá relácia a oplatí sa vydržať.
Zita5
23.07.10,05:05
http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/22-07-2010.html

Ak má niekto náladu si to pozrieť , tak prikladám link .Zaujímavá debata a ja tomuto človeku držím palce , aby mohol pracovať a dosiahnuť svoj cieľ,aký si vytýčil .Len sa obávam .....že mu to neumožnia .
lavi
23.07.10,14:04
http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/22-07-2010.html

Ak má niekto náladu si to pozrieť , tak prikladám link .Zaujímavá debata a ja tomuto človeku držím palce , aby mohol pracovať a dosiahnuť svoj cieľ,aký si vytýčil .Len sa obávam .....že mu to neumožnia .
...nevyzera...že by čakal, či mu to niekto umožní alebo nie...ja myslím, že urobí všetko čo je v jeho silách;) tiež mu držím palce
pasuliatko
23.07.10,18:49
aj ja sa pridávam v držaní palcov má to ťažké a veľmi ťažťkú pozíciu v dnešnej dobe. dúfam,že to zvládne! držím mu palce.
durisovad
23.07.10,19:23
Len aby mal dobru ochranku, aby ho niekto neposlal tam, kde by sme ho neradi videli.
Bastian
24.07.10,07:24
Dnes tam bude p. Spišiak, on je teda podarený, určite bude sranda. On niečo povie a vlastne nič nepovie.
Ďakujem za tip. O taký zážitok by som prišiel....:)

Je málo takých ľudí, čo dokážu vzbudiť toľko dôvery. Nedá sa to ani porovnávať s jeho predchodcom. Ja verím v to, že jeden človek dokáže veľa... verím v to, že "nakazí" viac ľudí vo svojom okolí tým svojim postojom.
kukučka
24.07.10,18:26
Keď som včera zistila, že niekto otvoril moju starú zabudnutú tému, hneď som ju chcela zatvoriť, no nepodarilo sa mi to.Od jej založenia prešlo veľa vody a pre mňa stratila opodstatnenie. Nemám záujem aby pokračovala,ak niekto chce, môže si založiť novú tému.
arizona
24.07.10,18:30
Uzatváram tému na žiadosť zadávateľky .
veronikasad
24.07.10,18:30
Keď som včera zistila, že niekto otvoril moju starú zabudnutú tému, hneď som ju chcela zatvoriť, no nepodarilo sa mi to.Od jej založenia prešlo veľa vody a pre mňa stratila opodstatnenie. Nemám záujem aby pokračovala,ak niekto chce, môže si založiť novú tému.

http://www.porada.sk/t143445-oprava-hodnoteni-uzatvaranie-tem.html