Jaroslav Slavianin Šolc
16.04.16,09:49
Zdravim.potreboval by som poradit.Pred mesiacom som dal reklamovat mobil s dvoma zavadami. Za prve odchadzal reproduktor a za druhe bola vadna nabijacka-velmi pomaly nabijala, alebo niekedy vôbec. vcera som poslal znameho do predajne po opraveny mobil- mal tam cestu. A dnes som zistil, ze reproduktor vymenili, ale problem s nabijanim neodstranili. poslali mi spat pôvodnu nabijacku aj s kablom. Predtym som si nabijacku aj kabel pre istotu oznacil. A samozrejme nabija priserne pomaly. Vyjadrenie na reklamacnom protokele znie: Zavada odstranena vymenou hlasiteho reproduktora. Cize problemu s nabijanim sa vôbec nevenovali. Nemam chut to davat znova reklamovat a byt druhy mesiac bez mobilu kvôli neschopnosti v servise. Mam narok na vratenie penazi z dôvodu neodstranenia zavady, alebo ho musim dat druhy krat reklamovat? Dakujem za odpovede.
sosak
16.04.16,08:57
Neviem aký je starý mobil, ale problém s nabíjaním môže spôsobovať aj zlá batéria a na tú je obmedzená záruka. Kľudne nabíjačka môže byť bezchybná.
https://www.google.sk/search?q=z%C3%A1ruka+na+bat%C3%A9riu+v+mobile&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Iv4RV_fLCMSVsgGy-4qYAg
Aby sa vylúčila chyba nabíjačky, treba skúsiť mobil nabíjať cez kábel z PC alebo notebooku cez USB. Ak bude nabíjať rovnako pomaly, ako cez nabíjačku, tak kapacita batérie je znížená a treba kúpiť novú.
Jaroslav Slavianin Šolc
16.04.16,09:49
vadna je nabijacka. manzelka ma ten isty mobil a cez jej nabijacku sa nabija v pohode.
arizona
17.04.16,05:54
Pokial sa nejedna o vyslovene novy mobil, tak si kup za par eur novu nabijacku a mas pokoj. Na nabijacky davaju vyrobcovia zaruku zvacsa 6 mesiacov./pozri si v papieroch/.
Jaroslav Slavianin Šolc
18.04.16,13:28
dnes som s mobilom isiel znova na predajnu. vyziadal som si vyjadrenie servisu.O probleme s nabijanim alebo jeho rieseni zo strany servisu tam nebolo ani lovo, co znamena, ze sa tomu vôbec nevenovali. Tak sa chcem spytat, ci mam pravo na vratenie penazi, kedze zavada nebola odtranena do 30 dni.
misoft
18.04.16,13:56
Pokiaľ si to mal v reklamačnom protokole - zaznamenaná chyba nabíjania/nabíjačky - a oni s tým NIČ nerobili (podľa mňa) - reklamácia nebola vôbec vybavená, dokonca ani zamietnutá - v tom prípade by si mal právo na vrátenie peňazí - dôvodom je, že reklamovanú chybu sa ani nesnažili opraviť.
Jaroslav Slavianin Šolc
18.04.16,15:10
to som presne tomu genovi na predajni povedal.Odmietol ma s tym, ze on to musi poslat do servisu.Ale uz som pisal na SOI.Snad s tym daco spravia.
mareko
18.04.16,16:51
Prepáč, ale tá SOI ma pobavila. Desať mesiacov od podania podnetu sa nič nedeje. Predajca ignoruje na predvolania SOI a SOI nič nerobí ... :( . Ak chceš, nájdi si v mojich otázkach.
Jaroslav Slavianin Šolc
18.04.16,18:17
hmm...tak to si ma nepotesil. Lebo neviem na koho sa este obratit. Urcite to nechcem len tak nechat.
arizona
19.04.16,07:06
Obratit sa mozes jedine na predajcu. Pokial on jedna podla zakona, tak ti ani SOI nepomoze s vratenim penazi po 1.reklamacii,ak odmietas dat mobil znovu do servisu. Ine ti nezostava, iba opat reklamovat a dat mobil do servisu.To je bezny postup