marsellko
16.06.06,07:47
dobry den.
Chcem sa spytat akou pravnou formou mozu prejst autorske prava tvorcou programu(spolocnokou nezamestnanych v sro) na sro.
:confused: Spisuje sa zmluva o dielo alebo len autorska zmluva?
:confused: musi byt predmetom zmluvy aj finnancna odmena?(ked ich chceme len previest na sro bez zisku-budeme odmenovany ziskom sro)
:confused: Musim tuto zmluvu spisat aj so vsetkymi co zamestnam?
:confused: popripade kde prosimvas najdem na toto odpovede a podklady podla ktorych tieto zmluvy dam vypracovat dakujem

ako to co najjednoduchsie spravit aby sme mohli predavat nas softver.

nemozem sa bez tohto pohnut dalej.
Dekujem
dana9
16.06.06,05:50
autorské práva sú dosť komplikovanou záležitosťou, osobne by som ti odporučila advokátsku kanceláriu, ktorá sa na túto problematiku špecializuje.

nie každý s tým vie robiť, ak máš záujem, tak viem o pár kanceláriách, ktoré s takýmito vecami majú skúsenosti.

dana:)
marsellko
16.06.06,06:13
Velmi pekne ti dakujem za ochcotu davam si vyprcovat vstky podklady na sro jednej pravnej spolocnosti no s tymto mi nechceli pomoct ze sa mam obratit na nikoho kto sa tym uz zaoberal.No najskor musim zistit ci je to naozaj potrebne aby som mohol predavat vlastny softver.inac by som nevymyslal lebo sak sro zakladam ja.
Takze ak nikoho nenajdem obratim sa na tvoje kontakty zatial velmi pekne dakujem.