rony
16.04.16,20:05
Dobrý deň, chcem sa spýtať, môže riaditeľ školy uverejniť list rodičov r.š., ktorý mal byť do jeho rúk, verejne, na web stránku školy? A môže r.š. prostredníctvom web stránky školy ohovárať učiteľov? Ďakujem.
ivka70
16.04.16,18:26
Riaditel moze uverejnit list, ktory mu zaslala Rada skoly, je to jeho rozhodnutie o jeho korespondencii, nezverejnuje cudzie, neporusuje listove tajomstvo.Pokial nie su v liste osobne udaje niekoho ineho, moze.
Ako ohovara Rada skoly ucitelov na webe?
rony
16.04.16,18:47
Ďakujem. List nie je od Rady školy, ale od rodičov jednej triedy. Riaditeľ ohovara jednu učiteľku a hovorí o svojich názoroch na ňu. Som rada, že sa to netýka mňa, ale je mi jej ľúto. Mám pocit, že v dnešnej spoločnosti je sikana nadriadenými považovaná za normálnu vec.
ivka70
16.04.16,20:42
V podstate je jedno, ci ide o list rodicov jednej triedy ci rady skoly, moze ho zverejnit.

Riaditel, ktory riesi cez portal skoly svojich podriadenych je asi riadny slaboch.
Ta ucitelka by sa rozhodna mala ohradit a ziadat od neho stiahnutie informacii z webu a riesit to kludne s jeho nadriadenymi. To uz je kybersikana.
rony
17.04.16,07:49
Ďakujem. Odkaz odovzdám.