anmary
16.06.06,09:42
Vie mi niekto poradiť prípravok na vyčistenie škvrn od antiperspirantov?
Manžel používa antiperspiranty a vždy si pri obliekaní tričko obtrie o podpazušie, takže nemá škvrny na tričku iba v podpazuší ale aj na spodnom okraji trička. Žiadny prací prášok mi nepomohol. Čítala som na Porade o prípravku z DM drogerie značky Denkt mit- žlčové mydlo. Neskúšal to niekto? Má niekto nejaký recept?:confused:
ivet.b
16.06.06,07:45
Mne to mydlo aj na toto pomohlo.
Tweety
16.06.06,07:46
Mne to mydlo aj na toto pomohlo. Ja používam antipersp., čo nerobí škvrny.:cool:Ale ak by robil, dala by som na ňu žlčové mydielko.
anmary
16.06.06,07:47
Ďakujem pekne,
hneď ho utekám kúpiť!
va1ke
16.06.06,07:55
ja na všetky škvrny používaj LOC. to je zázračný prípravok.
no a tiež už používame antiperspiranty, ktoré nerobia škvrny. Lady speed stick gel Aloe určite škvrny nerobí.
jenny7
22.06.06,08:26
Ahojte, ja používam od Avonu antiperspiranty s guličkou - su v ponuke len 3 alebo 4 - modrý, červený, čierny a asi ešte zelený - je k nim napísané, že nezanechávajú škvrny a v mojom prípade je to pravda. Používala som rôzne značky, ale zatiaľ s týmito som max.spokojná. čo sa týka vôňe je tuším najlepší červený, ten tak príjemne vonia. A to mydielko si tiež pôjdem kúpiť, čítala som o ňom samé chvály, tak dúfam, že aj mne pomôže na rôzne fľaky.
Prajem Vám všetkým pekný deň.
janasv
25.06.06,20:25
Ahojte, ja používam od Avonu antiperspiranty s guličkou - su v ponuke len 3 alebo 4 - modrý, červený, čierny a asi ešte zelený - je k nim napísané, že nezanechávajú škvrny a v mojom prípade je to pravda. Používala som rôzne značky, ale zatiaľ s týmito som max.spokojná. čo sa týka vôňe je tuším najlepší červený, ten tak príjemne vonia. A to mydielko si tiež pôjdem kúpiť, čítala som o ňom samé chvály, tak dúfam, že aj mne pomôže na rôzne fľaky.
Prajem Vám všetkým pekný deň.

Cerveny je najsladsi. Modry je tiez sladky. Najjemnejsi je cierny, sviezi je zeleny. A este je modrozeleny, bez alkoholu - siezi.:pmimotemy
Ale o inom - ja som vyskusala Pur s octom - koselu pod pazuchami namocit, dat koncentrovany Pur, dobre zaprat, napenit a dat vyprat do pracky. :p Ked je to velmi zazrate, dat este raz. Zatial pomohlo. :p
To mydlo a LOC vyskusam aj ja.:)
Marína
26.06.06,13:17
To žĺčové mydlo vyskúšaj. Mne s ním vyšli aj "zažraté" škvrny od čučoriedok. Síce na 3x a trošku tomu pomohla aj kefka, ale aj tak....to mydlo nemá chybu.