Ivaen
19.04.16,13:01
Dobrý deň, chcela by som sa dozvedieť čo je potrebné splniť ak by som chcela podnikať s vlastnou módnou značkou-konkrétne tričká s vlastnou potlačou?
Ďakujem pekne.
misomiso
19.04.16,11:04
Nič. (Ale naozaj nič, týmto spôsobom môže podmikať každý). Skôr sa pýtaj, čo nesmieš porušiť.
Ivaen
19.04.16,11:11
hm no neviem, sú určité úkony, ktoré musím splniť (predpokladám). treba to mať nejak konkrétne zapísané v živnostenskom liste? treba byť radšej s.r.o.? musím si to dať zaregistrovať niekam? smiem si našívať nášivky s tou značkou? treba mať registračnú pokladňu?...atď. skôr toto boli moje otázky.... že ako začať a čo treba všetko spĺňať. :)
misomiso
19.04.16,15:06
Netreba s.r.o. netreba si registrovat znacku, netreba registracnu pokladnu.

Vsetko co som napisal hore je pravda, nie je to vtip, Lenze plati to iba za urcitych okolnosti. Za akych ti nikto tu nevysvetli, lebo je to na dlhe debaty a myslim ze ani ty sam(a) neviec, akym smerom sa pobrat.
profesional
20.04.16,11:02
My ti tu návod na to ako podnikať dávať nebudeme. Najprv si naštuduj už existujúce témy, kde sa to rozoberalo už nepočetne veľa krát a ak budeš chcieť vedieť niečo konkrétne potom sa opýtaj. Na tak všeobecnú otázku ako si dala, ti nikto odpovedať nebude.