Jackyz
20.04.16,09:35
Zdravím,

Odvolávajúc sa na fórum s predmetnou tému by som sa Vás dovolil spýtať či by ste nemohli byť taký dobrý mi zaslať nejakú novú zámennú zmluvu ako aj návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti.

Vzhľadom k tomu že jedno družstvo v roku 2012 potrebovalo realizovať somnou takú zámennú zmluvu, tak teraz keď ja by som potreboval takú výmenu realizovať s jednou fyzickou osobou, ak ako podklad som vychádzal z tej zmluvy, avšak ako som sa dozvedel odvtedy nastali zmeny, tak by som to potreboval modifikovať v súlade s tým aby to akceptoval aj kataster a zámena práv k spoluvlastníckymi podielmi prešlo hladko.

Dozvedel som sa že po novom do zámennej zmluvy treba uviesť aj hodnoty zamieňaných pozemkov, ktorých rozdiel nemôže byť vyšší ako 10 %.

Ak by ste mali prístup k neovej forme zmluvy, tak mohli by ste byť taký dobrý mi to zaslať spolu s formou Návrhu na vklad? Ak by ste mali záujem ja by som vám obratom zaslal už z časti modifikovanú zámennú zmluvu v elektronickom *.rtf formáte, to kvôli bezpečnosti pred vírusmi v takom formáte.

Dovolil by som sa Vás spýtať aj na to že po novom oproti starým zmluvám aké zmeny sa týkajú zámenných zmlúv?
Čo sa týka povinnej formulácie zmluvy hádam nemôže byť taký veľký rozdiel v tom aby vychádzajúc z toho by sa nedala opraviť a modifikovať stará formulácia zámennej zmluvy. Za prípadné poskytnutie Vám vopred ďakujem. Dovolil by som sa Vás spýtať aj na to že po novom oproti starým zmluvám aké zmeny sa týkajú zámenných zmlúv

Za Vašu odpoveď vopred ďakujem

Prajem príjemný zvyšok dňa

s úctou

J.
ivka70
20.04.16,11:16
.
misoft
20.04.16,15:36
S vyhotovením zmlúv sa obráť na tých povolaných - právnikov.... Porada nie je firma, ktorá zmluvy vyhotovuje. Porada (a jej členovia) nie sú povinní niekomu nejaké zmluvy vyhotovovať a zasielať.