elsana
20.04.16,09:59
Dňa 25.2.2014 mi plynový inštalatér namontoval nový plynový kotol zn. Buderus v mojom rodinnom dome, následne na čo, mi dňa 3.3.2014 firma oprávnená vykonávať revíznu kontrolu, dala povrdenie, že nie sú zistené závady a nedostatky.

Presne o 2 roky neskôr, som zavolala inú firmu na revíznu kontrolu predmetného kotla. Rvízny technik z tejto firmy mi v zápise z revízie uviedol, že bol pri inštalácii plynovým inštalatérom dňa 25.2.2014 použitý nesprávny typ dymovodu (určený na digestory, teda na nižšie teploty), ktorý nevyhovuje normám a je nebezpečný.
Zľakla som sa a oslovila som firmu, ktorá vystavila prvú revíznu správu tesne po jeho nainštalovaní. Zamestnanci firmy prišli o dva dni a tvrdili mi, že rúra na odvod spalín z kotla vyhovuje norme no objavili ďalšiu inštalačnú závadu, ktorá je podľa nich proti predpisom.Inštalatér, ktorý mi kotol montoval súhlasil s tým, že ak chcem, tak mi dymovod vymení, no nie zdarma.

Ako laik som z týchto informácií zmätená. Obe firmy sú oprávnené podávať odborné rozhodnutia o bezpečnej prevádzke plynového kotla, ale vzájomne si vo svojich posudkoch odporujú.

Na koho sa mám obrátiť v tomto prípade - prípade dvoch protichodných posudkov revíznych technikov? Kontroluje niekto správnosť ich rozhodnutí?
expeeert
20.04.16,09:22
zistiť si typ dymovodu, zavolať tomu druhému revíznemu technikovi, že prečo nevyhovuje - nech dá odvolávku na normu, z ktorej to čerpal, skontrolovať si tú normu, prípadne osloviť ešte jedného revízneho technika a potom v prípade že je to chyba montážnej firmy osloviť firmu nech ho vymenia ale zadarmo