jana4882
24.04.16,11:34
avalik
24.04.16,09:41
nie je mi tam jasny pojem rodina v niektorych otazkach - moja rodina, ktoru som vytvorila alebo rodina, v ktorej som vyrastala a sme rodina aj nadalej :)

tiez otazky ohladne partnera a deti - ak niekto este/uz nema partnera, alebo nema deti, tazko odpovie pravdivo na otazky

aka je tema diplomovej prace? co skumas? dopln do otazky aby na link klikali len ludia, ktori ti vedia odpovedat na vsetky otazky

PS: nezakladaj duplicity http://www.porada.sk/t283805-dotaznik-pre-rodiny.html
jana4882
24.04.16,09:53
Je to dotazník pre rodičov. A aj ak je niekto sám s dieťaťom tak môže odpovedať na otázky s partnerom, buď ako to bolo keď partnera mal, alebo ako by to bolo pri budúcom partnerovi. Téma je Krízy rodiny a možnosti jej riešenia. Skúmam ako rodina rieši svoje krízy, či aktívne, alebo pasívne a aká hlboká musí byť kríza kým sa obráti na odborníka. Ak by bolo po mojom tých otázok by bolo omnoho viac, ale nemôžem ich mať veľa. A úprimne povedané, ani by ich ľudia nevyplňovali ak by ich bolo veľa.
avalik
24.04.16,10:10
no snaha bola, ale nie su tam odpovede, na ktore by som mohla odpovedat pravdivo ... a vymyslat odpovede v style "môže odpovedať na otázky s partnerom, buď ako to bolo keď partnera mal, alebo ako by to bolo pri budúcom partnerovi" je tiez nerealne
... a co je to lahka, stredne tazka a tazka kriza - pre niekoho moze byt tazka kriza aj ticha domacnost koli zachodovej doske a pre niekoho lahka kriza nevera partnera
jana4882
24.04.16,10:15
je tam otázka s možnosťami kde sú tie krízy bližšie špecifikované
avalik
24.04.16,10:30
mas pravdu, ale az v 17. otazke ... ja som sa zasekla uz pri 12 a 13, dalej som necitala ... napriek tomu, dotaznik nedokoncim, nie su tam odpovede pre mna