anadejka
24.04.16,20:33
Viete mi poradit co to moze byt? Trosku sa ponamaham a uz ma stipe v rukach, ramenach na hrudi aj nohy.
Anika61
25.04.16,15:10
Môže to byť,že svaly "nedostávajú" výživu...t.j.málo energie..málo bielkovín,málo vody,málo minerálov,vitamínov.....Stravuješ sa normálne...nedržíš diétu?....Také pálenie som cítila,keď som dôsledkom choroby schudla a nemala som dostatočnú výživu.
Ešte by som doplnila,že pálenie vo svaloch môže spôsobovať aj ak máš stres...strach,úzkosť, napätie.
anadejka
25.04.16,15:44
Schudla som, ale dietu nedrzim,ale obmedzila som nezdravu stravu tak aj to moze stat za schudnutim. Chora ani neviem ci som pretoze jeden den mam pocit ze na mna nieco lezie, pocit horucky, bolest celeho tela a na druhy den vstanem fit bez akychkolvek priznakov. A toto sa mi opakuje. Som aj dost stuhnuta aj tym som si to odovodnila, ze mozno to ma vplyv, neviem.....chcela som vediet ci sa s tym uz niekto stretol lebo mi to nepride vobec zdrave
Anika61
25.04.16,16:25
Skús si doplniť tie minerály.o.i...horčík je dôležitý...vitamíny B kompletne/pivovarske kvasnice/...tekutiny -voda 1,5 až 2 litre denne rozdelené v menších dávkach/2 dl/...a ak sa to neupraví do troch týždňov choď k lekárovi nech ti urobí vyšetrenia.
Dopraj si ľahkú masáž celého tela napr....,a nemáš dáku namáhavé zamestnanie,kde zaťažuješ svalstvo??
anadejka
25.04.16,17:17
S tym pitnym rezimom to bude narocnejsie ale pokusim sa. Dakujem za radu. Snad sa to napravi
buchač
25.04.16,17:31
Anika61
Môže to byť,že svaly "nedostávajú" výživu...t.j.málo energie..málo bielkovín,málo vody,málo minerálov,vitamínov
======================
V súvislsoti s uvedeným ???
Málo sexu... :D :D :D

P.S.:
Sorry, neodolal som...;)
Anika61
25.04.16,18:02
buchač:-)Hladnému sa o chlebe sníva :-) :-),ale môže byť...sex výborne uvoľňuje nielen stuhnuté svalstvo...
ingrid3368
03.07.16,17:32
a mas aj nejake povedzme štípance,alebo flaky
Estetic
06.07.16,07:05
Málo informácií.
terezamaria
06.07.16,08:55
Nemáš histamínovú intoleranciu? Veľmi málo si toho napísala, aby sa dalo k veci odpovedať. Pri histamínovej intolerancii štípe, svrbí, pichá v celom tele, keď sa zje nejaké jedlo s obsahom veľa histamínu.