fizzy
16.06.06,19:41
Zdravim vsetkych,
rad by som sa Vas opytal na jednu vec,
idem zacat poziciavat privesne voziky a tak hutam nad zmluvami ktore ma budu chranit pri vypozicani/prenajme. Mohli by ste mi nejaky druh zmluvy poradit? Idem buduci tyzden za pravnikom nech mi to odobri a nechcem tam prist s nejakou uplnou blbostou...mam vzory zmluv o prenajme hnutelnych veci a o prenajme motoroveho vozidla. Ma niekto s takymi zmluvami skusenosti? Vie mi niekto poradit?
fizzy
26.06.06,21:44
Mam jednu otazku,
ked mam zakupene privesne voziky ktore budem prenajimat dalej za ucelom dosiahnutia zisku tak za tie voziky mam platit cestnu dan? (dan z motoroveho vozidla?) alebo je nejaka ina dan na to?
Dakujem za radu
fizzy
01.07.06,18:10
Prosim Vas vie mi niekto odpovedat na otazku ohladne dani z motoroveho vozidla?
dakujem
Zita5
01.07.06,18:28
fizzy
01.07.06,18:43
Dakujem velmi pekne, ale nepotesila si ma :(
Takze v pondelok treba ist na danovy urad :(
fizzy
01.07.06,19:00
Dobry den,
mohli by ste mi poradit ci mozem pouzit niektoru z tychto zmluv pre pozicovnu privesnych vozikov? Popripade s ktorou by sa dalo ist k pravnikovi na korekturu...?
Dakujem
Zita5
01.07.06,19:07
Ak budeš požičiavať len prívesné vozíky , ja by som použila Zmluvu o podnikateľskom prenájme hnuteľnej veci ........
Zita5
01.07.06,19:19
Ešte by som rozmýšľala ...či by som neuviedla názov .....Zmluva o prenájme hnuteľnej veci ....nakoľko požičiavať budeš aj súkromnej osobe ...nie ? Aj taká alternatíva by mohla prichádzať do úvahy .
Zita5
01.07.06,19:23
fizzy
01.07.06,19:44
Dakujem mam uz aj tuto zmluvu z ktorej robime vytah... ;) Tu som si nasiel niekedy pred tyzdnom, a je velmi dobre napisana.
Ano z nazvu vyhodime "podnikatelsky"....dakujem Zitka ;)
fizzy
01.07.06,19:54
Dakujem mam uz aj tuto zmluvu z ktorej robime vytah... ;) Tu som si nasiel niekedy pred tyzdnom, a je velmi dobre napisana.
Ano z nazvu vyhodime "podnikatelsky"....dakujem Zitka ;)