M3G
16.06.06,21:16
Dnes sa mi stala taká vážna príhoda.:) Vážna príhoda preto, lebo sa to mohlo skončiť zle.

Bol som u babky, auto som nechal na dvore s otvorenými prednými dverami, keď som odchádzal babka mi síce hovorila, že jej mačke sa páči moje auto a že vraj mi do neho cez dvere nahliadla. Bral som to s úsmevom, ako vždy...
Inak na aute mám tmavé sklá, takže som nemal šancu pohľadom zistiť situáciu vo vnútri vozidla.

Asi o minútu som už bol na ceste, cestujúc 60km/h:D v dedine. Na prednom sedadle som mal papiere a keďže som vedel, že v ďalšej dedine nastúpi pasažier, zobral som všetky papiere a hodil ich dozadu na sedadlá bez toho, aby som sa pozeral, kde ich hádžem. To som však nemal robiť. Ako som si neskôr uvedomil vzadu na sedadle sa uvelebila mačka a tá začala panikáriť po tom, ako som ju trafil brožúrou. Najskôr prskala vzadu, potom chcela skočiť cez okno, okno však bolo zatvorené, skočila mi dopredu, tiež skúšala okno, potom aj volant a ďalšie kúty. Keď sa konečne upokojila, podarilo sa mi po počiatočnom šoku:eek: zastaviť a vrátiť "tovar" na svoje pôvodné miesto do dvora.

Motto:
Pozor na čiernych pasažierov!
willma
17.06.06,21:27
No vidíš, to máš z toho, že lietaš ako odtrhnutý plagát... Ale nič si z toho nerob,mám doma psa a ten keď vidí otvorené dvere na aute už je tam a vôbec mu nevadí, že dotyčných majiteľov vôbec nepozná
rada
18.06.06,07:01
A náš malý jazvečík, veľký cestovateľ sa zmení vždy na rozzúreného tigra len čo sa niekto priblíži k nášmu autu.:D
Eulalia
18.06.06,07:22
... vzadu na sedadle sa uvelebila mačka a tá začala panikáriť po tom, ako som ju trafil brožúrou. Najskôr prskala vzadu, potom chcela skočiť cez okno, okno však bolo zatvorené, skočila mi dopredu, tiež skúšala okno, potom aj volant a ďalšie kúty. Keď sa konečne upokojila, podarilo sa mi po počiatočnom šoku:eek: zastaviť a vrátiť "tovar" na svoje pôvodné miesto do dvora.

Motto:
Pozor na čiernych pasažierov!

No a čo ak sa chcela naučiť šoférovať?:D Nerozmýšľal si, že by si ju prihlásil do autoškoly?:D
M3G
18.06.06,12:03
No a čo ak sa chcela naučiť šoférovať?:D Nerozmýšľal si, že by si ju prihlásil do autoškoly?:D
Som jej vysvetlil, že až keď bude mať 18 rokov.
M3G
18.06.06,12:04
No vidíš, to máš z toho, že lietaš ako odtrhnutý plagát... Ale nič si z toho nerob,mám doma psa a ten keď vidí otvorené dvere na aute už je tam a vôbec mu nevadí, že dotyčných majiteľov vôbec nepozná

Už lietam ako odtrhnutý predvolebný plagát...:o
Eulalia
18.06.06,13:52
Som jej vysvetlil, že až keď bude mať 18 rokov.

Vidno, že si zodpovedný vodič aj majiteľ zvierat.:D
Ja som mala 14 rokov fenku, nebola veľmi veľká, tak asi 10 kg živej váhy, a tá sa strašne rada vozila v aute. Keď sme išli okolo nejakého auta s otvorenými dverami, už aj ma tam ťahala. Zbytočne som je vysvetľovala, že to nie je naše autíčko, že tam nemôže.:D A musím povedať, že bola mimoriadne disciplinovaný pasažier. Keď videla, že ja šoférujem, chápala, že musí byť slušná, tak si pekne tíško ležala na zadnom sedadle. Ale len čo som niekde zastavila, už aj bola pri mne, lebo vedela, že už si to môže dovoliť. A keď šoféroval niekto iný, tak celú cestu strávila na mojich kolenách. Asi boli mäkšie ako zadné sedadlá:D