minusenko
25.04.16,15:58
Dobry den,

chcem sa poradit. Ako firma - s.r.o. som kupil v dobrej viere novy automobil od oficialneho predajcu danej znacky. Avsak uz po naozaj kratkom case som ho musel reklamovat. Dana vec sa tyka brzdoveho systemu.

Je sanca a ak ano ako a dokedy sa da odstupit od kupnej zmluvy na dany automobil ? Aky je postup, pripadna strata (auto ma cca 1500km) ...
ivka70
25.04.16,16:17
Servis je povinny ti v zaruke chybu opravit bezplatne.
Vratit auto by si mohol v pripade, ze by islo o neodstranitelnu chybu. Aj to by ti vymenili len za rovnake auto.
zbavit sa auta, ktoreho kupu si si rozmyslel, sa takto neda.
Chobot
25.04.16,19:48
Môžeš ho predať. Odstúpiť od zmluvy nemôžeš. A tie brzdy - to je len zámienka. Všetko sa dá opraviť. Treba ich reklamovať, oni ti ich opravia v rámci záruky.
minusenko
26.04.16,06:59
nechcem sa ho zbavit, ja ho naozaj chcem ale nie ked sa serinka uz od zaciatku ... Kludne by som zniesol kus za kus.
minusenko
26.04.16,07:06
Sak prave s tou reklamaciou je problem.

Tie postupy su trosku divne.
Najskor mi menili hadicky. Potom odvzdusnovali a menili brzdovu tekutinu. Potom zase davali nove platnicky samozrejme bez kotucov. Potom zase brusili kotuce, ale platnicky nechali rovnake. Uz som tam bol 6x a stale to nie je odstranene. Auto strasne slabo brzdi a piska. Kedze je "pojazdne" nemam narok na nahradne auto zdarma.

Prvy krat sa problem vyskytol pred cca mesiacom. Odvtedy to len riesia a riesia, ale vzdy len daju stanovisko po akoze oprave - pridte na kontrolu. Ja im hned na druhy den volam, znova ma objednaju a takto to ide dookola uz 6-ty krat. Vlastne 7-my. Dnes tam mam zaniest auto zase.

Kua. Vraj "znacka" auto za 50.000 a taketo problemy.
ivka70
26.04.16,07:08
Na odstranenie chyby v zaruke maju 30 dni .... ved skus argument o opakovanej chybe ...
lujza.j
26.04.16,07:12
Ak to nie je tajne co to za zn.?
minusenko
26.04.16,08:26
to je ten problem, ze oni reklamaciu neuzavreli ... ale uzavru to s tym ze o tyzden kontrola a to uz 6-ty krat. som zvedavy na dnes
minusenko
26.04.16,08:33
zatial nepoviem, ale vcera som si kupil domenu znacka-model a ak to takto pojde dalej, tak cely tento postup zdokumentovany roznesiem na kopytach na internete nakolko SEO tomu dobre spravit viem ...

som zvedavy ako budu potom oni spokojni ked si niekto to auto da vyhladavat na nete a prve co mu vyskoci bude takato negativna skusenost aj s obrazkami ...
jslancik
26.04.16,08:33
dácia to nebude :D
lujza.j
26.04.16,08:40
Ok...ani krajinu povodu:)
lujza.j
26.04.16,08:41
Ved dačia...nema nic spolocne s dačiou..ved to cisty bastard:D
minusenko
26.04.16,09:25
no dacia za 50k ? ;-)
lujza.j
26.04.16,09:36
Ale ved sranda:)
minusenko
26.04.16,13:44
njn, mohol som kupit 3 dacie duster - 1 jazdit a 2 prenajimat, alebo mat ako nahradne :-) Ale tych 260HP by mi chybalo veeelmi
lujza.j
26.04.16,13:57
No ,ale zase si nemusel mat taketo patalie....:) pre jazdu u mna v dedine....mi staci moj "dravec":Daj tak furt stojim ak...v nejakej kolone...:(
dmc
26.04.16,14:31
Neskusal si sa obratit na vyssie obchodne zastupenie ? Kazda automobilka ma svoje zastupenie pre nejaku vecsiu oblast.......napriklad Toyota ma zastupenie pre Europu v Bruseli. Skus im tam napisat a opisat aj problem a postup servisu a tvoje rozhorcenie. Moja osobna skusenost je ze takomto informovani sa pristup servisu diametralne zmenil.

Na tvojom mieste by som o kazdej jednej oprave /navsteve ziadal vyhotovit servisny list /zakazkovy list s popisom co si hlasil a co bolo spravene.
minusenko
27.04.16,05:29
never tomu, u rodicov to maju susedia ako nove 2 auta samozrejme leasing ako sukromne osoby. A sere sa im to az hroza.

Ked trefis blby kus, je jedno aka to je znacka.
Co vsak nie je jedno, je pristup servisu k tvojmu problemu a rieseniu.
ninka24
27.04.16,07:21
Ani by som nepovedala, že je to o trafení blbého kusu. Známi si kúpil tri nové autá. Do troch mesiacov sa mu začali kaziť. Zakaždým rovnaké závady, len vždy na inom kuse z tých troch. Keďže to kupoval na firmu - teda išiel podľa obchodného zákonníka, síce mu to reklamovali, ale oprava zvykla trvať, tak mesiac, až dva. Keď opravili jedno, pokazilo sa druhé. Dokonca sa stávalo, že jednu závadu mu opravili, ale domov sa vrátil s inou. Opravy vždy riešil v u predajcu aut - však boli v záruke. ALE po pár "zážitkoch" tam radšej chodil, až po tom, ako si auto nechal zdiagnostikovať u "svojho" mechanika, aby vždy presne vedel, kde je problém. Potom už len čakal dlho im bude trvať "odhalenie" závady. Riešil to aj s právnikom, ale zmluvy sú postavené vždy tak, že vrátiť sa to nedá a nedá sa to ani vymeniť kus za kus. Po trištvrte roku bol rád že sa ich zbavil, teda ich predal.......
lujza.j
27.04.16,11:52
Ano zmluvy su postavene tak..aby bol vzdy zakaznik v rici:( aj zarucne podmienky su vela krat "papier znesie vela"....pride pokyn...toto a toto nie ako zaruku iba keš..
...ludia zvyknu strpiet vady vychyrenych znaciek.....
patrishaT
13.05.16,09:08
to su presne tie trable ked sa kupi nove auto z potom sa snim vsetko velcie.. ja by som si jazdene zobrala a aeste by ste usetrili na nejake mensie
ivka70
13.05.16,09:26
Jaaaj, lebo na jazdenkach sa ziadne trable nevyskytuju a este tam aj zaruka je neobmedzena, ze?
lujza.j
13.05.16,09:33
Naj....z ačiek:D....jeden z nickov....co tu robi masaz...