jaťa18
25.04.16,19:58
Mam zmluvu na 1/2uvazok, od 1.10.2015. Pravdepodobne som tehotna, k datumu 30.6.2016 by som mala podat vypoved s dovodu, ze starsie dieta na leto nemam s kym nechat. Mam vypoved podat, alebo ist na pn az do materskej? Na papiery mam minimalku. Popripade aka je ochranna lehota na pnku od vypovede?
felix1
25.04.16,23:00
Nehnevaj sa, ale taketo dovody ako ,,som tehotna, Mam vypoved podat, alebo ist na pn az do materskej, starsie dieta na leto nemam s kym nechat,, asi nielen vo mne nicia poslednu snahu riesit podobny problem z nasich nedobrovolne odvedenych penazi na parazitov. Inak nemam akekolvek problem pomoct cloveku ktory je na to odkazany. Co tak poziadat ,,oplodnitela ,, o spoluucast na rieseni problemu ?
jaťa18
26.04.16,17:32
Ako v pohode... Len ja do tej prace chodit nebudem moct tak ci tak, slusne som sa opytala, co je lepsie, nakolko doma bez penazi sa sediet neda... samozrejme ze ma zaujima co bude pre mna vyhodnejsie, koho to vo vlastnom zaujme nezaujima?? Ja si odvody aj dane vzdy poctivo platim, takze s nikoho parazitovat nebudem.