Mimiska
26.04.16,20:21
Ahojte, cochvila bude mat moja maminka 50 rokov a ja by som jej chcela darovat dovolenku pri mori - nikdy v zivote pri mori nebola a zazitok je podla mna viac ako materialny dar..
Len aj ja mam obmedzeny rozpocet a taktiez netusim kam by som ju mala vziat aby sa jej to 100% ne pacilo.
Miluje opalovanie, slnko, vodu.. chcela som Turecko (nech si skusi aj lietadlo a zazije poriadny kulturny sok :)..ale pri aktualnej situacii asi nie..
Poradite mi? Mate nieco overene? Budget si predstavujem od 500 do max 700€/osoba.
ivka70
26.04.16,19:25
Pokial to bude mimo hlavnej sezony, v takej cene date aj all inclusive.
Odporucam Letecky Grecko: Rhodos alebo Korfu.
Inak ja by som skor bola za Taliansko alebo Chorvatsko.
Taliansko letecky - Kalabria ake kludne autom, ak mate moznosti,
len na sever Talianska ci Chorvatska.
kukučka
26.04.16,19:50
Úplne stačí Chorvátsko a jeho krásne čisté more. Dá sa ísť aj autobusom, ubytovanie nájdeš na nete. Čierna hora je ešte lacnejšia. Vôbec to nemusí byť drahá dovolenka, vymyslela si krásny darček, mamka bude šťastná.
CherryAnn
22.09.16,13:47
Chorvátsko je krásne a lacné, trebárs Makarska, dá sa ísť na výlet do Dubrovníku, alebo do Mostaru (Srbsko). V Bulharsku sa mi tiež páčilo, len som tam bola už dávno, neviem či situácia s cenami sa už nezmenila :) Kamarát si veľmi pochvaľuje Albánsko, ale to je možno už príliš divočina na prvú dovolenku.

Alebo teda overené destinácie a vychytať nejakú akciu
alaya1
22.09.16,13:50
tak iste uz na dovolenke boli :)
vicktor
23.09.16,07:49
tak iste uz na dovolenke boli :)

... ale asi sa z toho Turecka ci Albanska nevratili ... :(
lujza.j
23.09.16,08:19
Chorvatsko je lacne:Dsom sa pobavila....