Žabinka
27.04.16,13:36
Môžem kvapnúť - ak sa mi to podarí - ľudské očné kvapky psíčke? Má opuchnuté oko a dnes už nestihnem navštíviť veterinára. Ďakujem.
evuš
27.04.16,11:49
Danka, môžeš kvapnúť, ale mne to skôr pripadá, že ju niečo uštiplo...je veľa humánnych liekov, ktoré predpisujú i veterinári, hoci sú určené ľuďom....
Žabinka
27.04.16,11:51
dík evuška, mne to tiež pripadá skôr ako uštipnuté.. tak skúsim, ale bude to boj..:cool:
evuš
27.04.16,11:53
dík evuška, mne to tiež pripadá skôr ako uštipnuté.. tak skúsim, ale bude to boj..:cool:

..ja by som jej dala ale pokoj, buď do rána to odpuchne, alebo zajtra zbehni veterinárovi...
terezamaria
27.04.16,17:13
Dani kľudne jej nakvapkaj....dá si to pozrieť, či tam nemá kliešťa? Má to dosť veľké, je ich už kopa.
Žabinka
27.04.16,18:07
kliešťa nemá, ani nič iné.. už jej oko pomaly odpúcha.. ešte mi napadlo, že si mohla škrabnúť keď sa škrabala, lebo zvykne sa pri oku a na hlave.. ale vyzerá, že sa to samé zlepšuje..
terezamaria
27.04.16,18:10
kliešťa nemá, ani nič iné.. už jej oko pomaly odpúcha.. ešte mi napadlo, že si mohla škrabnúť keď sa škrabala, lebo zvykne sa pri oku a na hlave.. ale vyzerá, že sa to samé zlepšuje..
Až máš "aloe prvú pomoc", strekni jej na to, keď to nemá kliešťa....alebo propolisovú tinktúru.