M3G
17.06.06,22:43
http://www.worldjumpday.wz.cz/worldjumpday.html

Len najhoršie, že mi idú hodinky o minútu dopredu.:D
Melnick
17.06.06,21:17
http://www.worldjumpday.wz.cz/worldjumpday.html

Len najhoršie, že mi idú hodinky o minútu dopredu.:D
Tak si ich nastav správne,;) skočíme a zachránime zem pre ďalšie generácie.:)
bv_alexandra
18.06.06,15:32
http://www.worldjumpday.wz.cz/worldjumpday.html

Len najhoršie, že mi idú hodinky o minútu dopredu.:D

Poraďaci navrhujem nastaviť si pripomienku do mobilu, zapísať do kalendára resp diara tento dátum 20. júla 2006 o 12:39:13 a všetci spravíme tzv.
:) poraďacky skok.:)

* * * Je to malý skok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo... * * *
Melnick
20.06.06,14:04
Poraďaci navrhujem nastaviť si pripomienku do mobilu, zapísať do kalendára resp diara tento dátum 20. júla 2006 o 12:39:13 a všetci spravíme tzv.
:) poraďacky skok.:)

* * * Je to malý skok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo... * * *






No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.
bv_alexandra
20.06.06,14:07
.A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.

to nevadí aspon si si to precvičila a o mesiac to bude skok jak sa patrí.:)
abel
21.06.06,04:25
Majka, veď to máš aj v podpise - ty už teraz skúsenosť máš, a školným v tomto prípade sú tie pohľady susedov...

Ľudia, prosím Vás, neskáčte, veď tým skokom vychýlite našu planétu z jej obežnej dráhy a kto už by sa potom len učil vypĺňať RZ ZP nejakých mimozemšťanov?
M3G
21.06.06,20:50
No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.

To je čudné, asi som sa nechal pomýliť, alebo neviem z akého dôvodu som si dátum pomýlil aj ja.:D

Napadlo ma to hodinu pred tým ako "v čase keď sa malo skákať(len o mesiac skôr)" a to keď som išiel do Topoľčian ak to niekto poznáte: robia tam kruhový objazd a z jednej strany nechali taký 2 metrový skok. Veľmi sa mi to páčilo, rozbehol som sa na 130km/hod a cítil som sa ako v lietadle. No a vtedy som si spomenul, že za hodinu (+-1 mesiac) budem skákať.
bv_alexandra
13.07.06,10:28
Už iba 7 dní, 7 dní
Nezabudli ste?
zebricka
19.07.06,12:10
Ja len tolko, ze zajtra uz treba skakat.... :D :D :D
bv_alexandra
20.07.06,07:07
Už iba 2 hodiny a 32 min.
Nezabudnite.
abel
20.07.06,07:17
Kto neskočí, nie je Poraďák a ohrozuje planétu a možno aj svetový mier. :D
A potom že nemôžeme ovplyvniť počasie.;)
Zita5
20.07.06,07:29
No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.


Majka Ty si skočila s mesačným predstihom ....hm ,to som si až terazky všimla ..hm:p :p :p
abel
20.07.06,11:26
No priznajte sa, koľkí z vás zachránili planétu? Ja som pre istotu skákala asi minútu ako šialená, nebola som si istá, či mi ide presne sekundovka...:D :D :D
Johanka
20.07.06,11:55
Nakoľko som túto tému práve objavila, planétu som nezachránila. Miesto toho som umožnila jednej milej rodinke ísť včas na dovolenku, pán podnikateľ má hotovú DPH a môže ísť plážovať :D . A ja idem pokračovať .....
DanielaSL
20.07.06,18:47
:mee: načisto som na to dnes zabudla.......
Melnick
20.07.06,20:27
Ako teraz vysvetliť mojim vnukom,že to ja mám na svedomí skazu našej planéty.:mee: :mee: A to sa mi naozaj neráta ten skok mesiac dopredu?:) :)
Zajtra podám sťažnosť,prečo nie je Malinô Brdo vyasfaltované-všade len tá hnusná zeleň a asfalt nikde.:D :D

Elenka dúfam,že si to nemyslela vážne to o tých poraďákoch -neporaďákoch.:mee:
abel
21.07.06,04:39
Sú Poraďáci poriadni a neporiadni. Tí poriadni si svoje odskákali pre istotu vopred a za tých neporiadnych som to ja včera odskákala, planéta je zachránená.
abel
22.07.06,21:33
Majka, ten skok som ti už odpustila, ale že už tri dni dovolenkuješ a máš takýto dlhý absťák na Porade, to neviem, neviem.
Vlastne ty si si to nadpracovala ešte do 30. 6. pri RZ ZP, že? Tak Ti želám tú najkrajšiu a zaslúženú dovolenku.:) :) :)
Orim
23.07.06,20:24
Prišiel som sem len teraz takže som neskákal. :(