Zarius
01.05.16,11:04
Zdravím.
Mám problém, keďže som chcel s priateľkou ísť na koncert do Viedne a potreboval som ešte jeden lístok pre ňu a koncert bol vypredaný, skúsil som cez Facebook stránku eventu zohnať od niekoho lístok. Napísala mi osoba ktorá má 4 nepotrebné listky a je z Holandska. Poslala mi ako dôkaz hodnovernosti teto dokumenty: jej oskenovaný pas, odfotenú bankovú kartu, dva emaily od spoločnosti Ticketmasters.com, že teda tie lístky kúpila a oni jej ich poslali, ďalej je v nich uvedená aj jej adresa bydliska v Amsterdame. Peniaze som odoslal a ona, že super očakávam ich o dva dni.Už je to 10 dní a nemám od nej žiadne dpovede na emaily, dokonca už nemá ani Facebook profil z ktorého mi komentovala môj príspevok, kde bola jej fotka a bola to tá istá žena ako v pase. Neviete čo mám robiť v takomto prípade?? Prdíde mi to ako zvláštny podvod ak by to tak bolo... Ide o E-Ticket, teda mala mi poslaŤ pdfko emailom. Už som jej poslal 65 eur a moja priateľka sa na ten kocert veľmi tešila neviete poradiť? :(
mareko
01.05.16,09:10
... zabudni na lístky, zabudni na koncert. Čím skôr to "vstrebeš", tým lepšie pre teba :( Múdry sa učí na chybách iných ...atď.
buchač
01.05.16,09:11
Pošli priateľku na koncert a Ty seď doma...keď budeš sám, tak si v niekde v kúte trieskaj hlavu o múr, že aký si bol dôverčivý (prípadne sprostý)...
Ale neboj sa...táto nemoc sa dá liečiť...ešte sa pár krát popáliš a budeš vyliečený dokonale.

Nechápem, že prečo si rovno nekúpil lístky dva.
Zarius
01.05.16,09:16
Nemohol som, ten lístok mam z predpredaja a nepoznali sme sa vtedy ešte. Do dvoch dní to bolo vybrakované
arizona
01.05.16,09:24
prihod pre tu srandu tie oskenovane dokumenty
Martuk
01.05.16,16:03
Zarius a tebe nebolo divné, že s tebou komunikovala osoba z Holandska?? Síce si nepovedal, o aký koncert sa jedná, ale podľa mňa nech by to bol ktokoľvek, lístky sa dajú zohnať vždy