stefaneli1
01.05.16,16:49
da sa wobenzym ziskat aj na lek.predpis? ak ano ktory lekar ho predpisuje
lujza.j
01.05.16,14:56
Kup si pancreolan je lacnejsi...
buchač
01.05.16,15:23
Dá sa, prečo by aj nie.
Lenže tým nič nezískaš, liek nemá stanovenú cenu a platí sa v plnej výške.
Predpisuje obvodný lekár, ale nevidím dôvod zbytočne chodiť k nemu.
miselito
14.07.16,10:51
Chod do lekarne a kup si ho normalne...pouzival som ho na hojenie ran po vypalovani znamienok napr a poviem ti, ze je to "booster" :D
buchač
14.07.16,10:53
To najväčšie znamienko bolo na krku ??? ;) :D :D :D
miselito
14.07.16,10:58
ale na tvojom...neviem co mas za problem...chces si kopnut? tak si kopni, posilni si sebavedomie.
Ing. Ľubomír Janoška
14.07.16,10:58
Lui, je to síce ten istý enzým, ale pankreolan sa rozkladá v žalúdku a wobenzym až v črevách. Takže niekomu pomôže, niekomu nie.
lujza.j
14.07.16,11:35
Luboško....som na tento "vseliek" alergićna-moj problem:)....pri nom sa stalo ,ze marketingova masaž prerastla rozumove pochody....aj lekarov.....raz tu nandy...dal dobry link...
Co je na 100% iste,ze sa pri tych davkach traviacich onzymov ....poseries!
Ing. Ľubomír Janoška
14.07.16,11:43
:mimotemy: Určite je to účinný liek, ale na mňa asi takto nezaberie, ja som už zvládol aj 1 l burčáku + 1 l mlieka na ex a nič :D :D :D
Sylviaa
14.07.16,12:01
Tento liek ti predpíše aj obvoďák. Mne ho predpísala odborná lekárka. Môžem povedať, že ma nadlho zbavil bolestí a nepríjemností. Po rokoch som však opäť začala mať problémy a s prekvapením som zistila, že môj organizmus ho odmieta prijať. Brala som ho pritom opatrne v takých dávkach ako prvý raz a pekne postupne. Bola som však nútená ho ho vrátiť do lekárne. Tým chcem len upozorniť na to, že môže aj "nesadnúť".
lujza.j
14.07.16,12:05
Pre mna je to drahe placebo na to vsetko na co to ma zazracne ucinky......nedavno som pocula,ze uz aj na vaginalne frase....no pomoc....:Dmozno aj stivimu wonderovi by ponukli,ze uvidi....
Ked sa niekto prezerie ...tam to ma pre mna logiku:)
buchač
14.07.16,12:47
Nejde o moje sebavedomie. Ako som inde spomenul, mám ho solídne silné.

PREČÍTAJ si názory iných, prejdi si net a potom niečo múdre povedz.

Sorry...ale na vypaľovanie znamienok brať wobenzym ?
Kuwa, tak čo by si potom bral, ak by si bol na poriadnej operácii ???

Prisámfakt...choré názory poniektorých...
ALE na druhej strane som názoru, že nech si robí každý čo len chce...
ALE nech netlačí kaleráby do hlavy iným !!!
miselito
15.07.16,10:28
a teraz si ten blby ty. ja som nenapial, ze je to primarne urcene na znamienka. ja som z urciteho dovodu potreboval urychlit hojenie..urcite vies aky je priebeh hojenia po laserovom vypalovani, ci? precitaj si o Wobenzyme na co vsetko je urceny...nepotrebujem citat nazor inych urobim si svoj a sam...nechapem tvoju potrebu reagovat na prispevky niekoho ineho pokial nechces prispiet do debaty niecim uzitocnym...vlastne ked som si pozrel pocet tvojich prispevkov je mi jasne preco musis komentovat vsetko...a tiez som ti niekde pisal, ze akym pravo ty hodnotis nazor niekoho ineho, ty nemas ziadne pravo urazat ani zhadzovat moje komenty, alebo prispevky. Ak nemas co povedat k teme tak mlc prosim ta.
lujza.j
15.07.16,10:35
kopretinka
15.07.16,11:01
vrátiť do lekárne??? :eek: to kde ti vezmú naspäť liek? nebodaj otvorený?
buchač
15.07.16,11:06
Šak lekáreň vezme ... a v pohode. ;)

Akurát nevráti - nedá naspäť peniaze...:D :D :D
miselito
15.07.16,11:31
neviem co na to napisat. clanok som precital, ale nie som doktor a ani chemik, ze by som to vedel do hlbky rozobrat, resp. posudit.
Ja som len pisal zo svojej skusenosti, viem porovnat rozdiel v hojeni s Wobenzymom a bez neho...ale nabuduce budem odpovedat co najstrucnejsie na otazku..teda, ze je mozne kupit ho bez predpisu lekara. potom su zbytocne diskusie..vdaka za link
ivka70
15.07.16,11:42
Toto su dobre bludy ......
babka - ježibabka
15.07.16,11:52
Ja som tiež dala po manželovej smrti lieky do lekárne. Čítate príbalové letáky celé?: Tam je neviem či na každom napísané, že nespotrebované lieky vráťte do lekárne (možno aj lekárovi, nechce sa mi hľadať leták a čítať).
ivka70
15.07.16,11:58
Bludy su to, ze wobenzym ju zbavil bolesti a neprijemnosti a ze jej ho predpisala obvodna lekarka - ta jej ho mohla odporucit, ale na predpis nie je, ZP ho nehradi..... nie to vratenie liekov :)
kopretinka
15.07.16,13:38
no hej,nespotrebované lieky sa majú vrátiť do lekárne,aby sa nevyhadzovali do odpadu...ale ona to napísala tak,že to vyznelo,že jej to vzali a nebodaj vrátili peniaze,teda mne to tak prišlo...že nesadol mi tento liek,vráťte mi peniaze....
buchač
15.07.16,14:04
Ivka, kopretinka

To je potom tak. Jeden - dvaja napíšu bludy a potom to aj tak vyzerá.
Napíšeš svoj názor ? Niekto to proste nepochopí a diskutovať nemieni. ALE uraziť sa teda vie.