serialka
03.05.16,07:42
SPRAVODLIVY NOTAR....poradíte v BA či blízkom okolí spravodlivého notára (ak ste riešili problém,kde ste mali protistranu, u ktorého ste dobre pochodili, aj keď vás druhá strana chcela protiprávne ošmeknúť)? Cize zásadový notár,ktorý nedovolí jednej strane protiprávne viac (nepodplatiteľný)? Poradiť v notárskych veciach, aj iných (prelínanie notársko-advokátskej agendy).
ivka70
03.05.16,05:56
A nehladas nahodou advokata?
Co chces od notara?
buchač
03.05.16,05:59
ivka70 (Dnes 08:56) Co chces od notara?
=======================
Asi dedičské konanie ... či ?
ivka70
03.05.16,06:06
To neviem ,pri dedicskom konani sa neda vybrat notar ... tam je prideleny.
A pravne zastupenie voci protistrane notar nerobi, len advokat.
buchač
03.05.16,06:20
Ivy....Šak hej...notár má pridelené veci.
===================

Ale ako pozerám ?
Príspevok je upravený.....ale je ešte neprehliadnejšií ako doteraz.
buchač
03.05.16,06:28
Informacie su zaklad vsetkeho. Buchac, si notar?
===============================
Svatá pravda....TAK DAJ INFORMÁCIE, ak chceš odpovede.
--------------------------------------

Ja a notár ?
Ja som vyšetrovateľ, advokát, notár, prokurátor, sudca v jednom....;) :D :D :D :D :D
lujza.j
03.05.16,06:37
Nezabudni vymazat zadanie....ked sa ti nebudu odpovede pacit....ako v teme zavet...
ivka70
03.05.16,06:38
Darmo chces kontakt na notara, ked nenapises, na co ho chces.
Ako som ti napisala, to, co chces ,asi ani notar neriesi .... tak co ti odporucat?

A dalsia vec, kdekolvek na SK? Budes dochadzat k nemu 400 km?
Consultix
03.05.16,08:19
Ludia, ja hladam normalnu otazku, nepoznate nejaku? Normalnu otazku, ktora je vecna, kde zadavatel nezahmlieva, uvedie skutocnosti a komunikuje vecne. Ak sa mu dostane rady, tak aj podakuje. Prosim, najdem niekde taku otazku??? :)
buchač
03.05.16,12:56
SPRAVODLIVY NOTAR....poradíte v BA či blízkom okolí spravodlivého notára (ak ste riešili problém,kde ste mali protistranu, u ktorého ste dobre pochodili, aj keď vás druhá strana chcela protiprávne ošmeknúť)? (nepodplatiteľný)? Poradiť v notárskych veciach, aj iných (prelínanie notársko-advokátskej agendy). Nechcem od vás (poradaci) odpovede, chcem len kontakt na notara,ktoreho opisujem na zaciatku temy.; Ivka70 ja pisem v uvode temy, ze ho hladam v BA ci blizkom okoli. Moj dopyt myslim uplne vazne.; lujza.j ...ked sa tym nic nevyriesilo, neviem komu tych par riadkov moze chybat. Nie je umenim byt stiplavym ako ty ani komunikovat ako buchac. Umenim je snazit sa pomoct,ked viem, a ked neviem,aspon to druhému nestazovat. Keby si bola v mojej situacii,tak by si mala plné gate a úplne iné myslienky ako mas teraz.

Nemá hlavu a ani pätu...
misoft
03.05.16,14:42
buchač....zabudol si ešte jednu funkciu.... vykonávateľ verdiktu....:)
misoft
03.05.16,14:43
Pošlem ti lupu, aby si ju našiel..... :D.... alebo ešte lepšie HST (Hubble Space Telescope)....
Consultix
03.05.16,14:50
Ked uz Hubble a vesmir, tak skor niektorych zadavatelov by bolo treba vystrelit do vesmiru :)
terezamaria
04.05.16,11:28
Daj si predpísať silnejšie brýle, možno nájdeš :-)))