Otilka
04.05.16,20:29
Naša firma prevádza inštaláciu rozvodov potrubí médií - emulzia, vzduch, chladiaca voda, olej, tuk pre jednotlivé stroje vo výrobnom podniku. Máme fakturovať s prenosom daňovej povinnosti? Ďakujem.
avalik
04.05.16,18:33
Hladaj v zozame CPA, ktory je zverejneny a aktualizovany na stranke FS ... ak to tam nenajdes, napis otazku FS
Otilka
05.05.16,05:53
V aktualizovaných zoznamoch FS som doteraz nenašla nič podobné. Už som raz písala, odkázali ma na rôzne usmernenia, ale nič konkrétne som sa nedozvedela. Tak idem písať opäť a dúfam, že nájdem riešenie môjho problému v nasledujúcich aktualizovaných zoznamoch CPA, ktoré aktualizujú. Ďakujem za reakciu na moju otázku.
Kristina27
05.05.16,10:14
V tých prehľadoch na FS je písané, že ak sa tou montážou potrubia zabezpečuje funkčnosť budovy, tak sekcia F. Ak sa tou montážou zabezpečuje fungovanie nejakej výroby - výrobného procesu, tak je to sekcia C (FA s DPH).
Otilka
05.05.16,17:51
Ďakujem, každá rada cenná.
Kristina27
12.05.16,10:29
Momentálne aj ja riešim tento problém. Našla som ešte taký dodatok, že ak je ten stroj pevne spojený s podlahou, stenou a pod. tak je to s prenesením DP. Otilka, ako si to potom riešila?