porubsky
19.06.06,11:06
Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o radu niekoho, kto má skúsenosti so spoločnosťami, ktoré poskytujú tankovacie karty(CCS,SLOVNAFT). Chcem zaviesť tankovanie kartami vo firme a touto cestou chcem získať nejaké informácie, ktoré by mi uľahčili výber jednej z týchto dvoch spoločností. Za rady vopred ďakujem.
Dana K.
19.06.06,09:11
My vo firme používame karty CCS, ale neviem to porovnať s kartami Slovnaft,lebo tie sme nemali. Tie CCS su celkom fajn. Zatiaľ s nimi nebol žiaden problém.
porubsky
19.06.06,09:22
To: Dana K.

A máte aj zahraničné tankovacie karty CCS- UTA? Ak ano, sú tiež bezproblémové? dík
Dana K.
19.06.06,09:23
Tak to CCS-UTA mi nič nehovorí, ale s tými našimi v pohode tankujeme v Čechách.
ondrejvla
19.06.06,17:53
To: Dana K.

A máte aj zahraničné tankovacie karty CCS- UTA? Ak ano, sú tiež bezproblémové? dík

Sme prepravná spoločnosť, máme karty SHELL pre zahraničie a zároveň uzatvorenú zmluvu so SHELL o vratkách DPH z EÚ. Odporúčam sa obrátiť na túto spoločnosť, CCS karty využívame v SR a v ČR.
porubsky
20.06.06,12:39
a čo tak tankovať aj na slovensku kartami Shell? Má s tým niekto skúsenosti?
Ružena
14.07.06,09:09
Firma, ktorej robím mzdy tiež používa karty CCS- Slov.spoločnosť.pre plat.karty. Vodiči s tým veľmi spokojní, netreba nosiť peniaze a vedenie má prehľad. Platia aj v zahraničí!!!
va1ke
14.07.06,14:31
a čo tak tankovať aj na slovensku kartami Shell? Má s tým niekto skúsenosti?

ahoj naša firma používa karty Shell. Máme ich vydané na SR a v rámci EU na PHM a ostatný tovar. Tankujeme iba v SR. Na jednu kartu môžu byť max. dve tankovania. Karta sa vydáva na meno alebo na ŠPZ. Faktúry chodia raz na dva týždne.